کشف موتورسیکلت‌های مسروقه مدفون شده در زیر خاک

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کشف موتورسیکلت‌های مسروقه مدفون شده در زیر خاک به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ خدارحم فروفی در تشریح جزئیات این خبر افزود: همزمان با وقوع نا آرامی‌های اخیر شهرستان زاهدان و سرقت تعدادی از موتورسیکلت‌ها از پارکینگ عمومی این شهرستان اقدامات تأمینی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این واقعه ادامه داشته است.
وی گفت: مأموران کلانتری ۱۵ کریم آباد شهرستان زاهدان نیز در همین راستا با انجام کار اطلاعاتی و میدانی گسترده از محل دپوی موتورسیکلت‌ها در یک منزل مسکونی مطلع شدند.
سرهنگ فروغی با اشاره به انجام هماهنگی‌های لازم و قانونی پلیس در این راستا گفت: دربازدید های صورت گرفته مأموران انتظامی، تعداد ۴ دستگاه موتورسیکلت که با ترفندی ماهرانه در حیاط منزل فردی تبعه افغان دفن شده بودند، کشف شد.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان با بیان اینکه سارق ۵۰ ساله در این عملیات متواری شده بود، با پیگیری‌های مجدانه پلیس، روز گذشته در منزل یکی از اقوام خود شناسایی و دستگیر شد. امیدوارم از خبر کشف موتورسیکلت‌های مسروقه مدفون شده در زیر خاک راضی بوده باشید.

کشف موتورسیکلت‌های مسروقه مدفون شده در زیر خاک  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۳ ۰۲:۳۷:۵۶