کسب‌وکارهای نوین دانش‌بنیان در اردبیل توسعه می‌یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کسب‌وکارهای نوین دانش‌بنیان در اردبیل توسعه می‌یابد به گزارش خبرنگار سایت احکام، علیرضا حسین‌نژاد شامگاه چهارشنبه در دیدار با رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل اظهار کرد: کسب‌وکارهای نوین دانش‌بنیان با محوریت خانوار تحت حمایت کمیته امداد و با هدف ایجاد اشتغال پایدار در اردبیل توسعه می‌یابد.
وی کسب‌وکارهای دانش‌بنیان را یکی از مهم‌ترین راهکارها برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت عنوان کرد و افزود: با اعطای تسهیلات کارآفرینی به طرح‌های نوین دانش‌بنیان می‌توانیم فرآیند خوداتکایی و زمینه استقلال اقتصادی خانواده‌ها را تسهیل نمائیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه کمیته امداد به دنبال ایجاد و توسعه فرصت‌های جدید شغلی و پایداری آن است، تصریح کرد: به دنبال آن هستیم تا با اجرای این طرح‌ها جامعه هدف را از هرگونه وابستگی به امداد دور سازیم.
حسین‌نژاد بیان کرد: درصدد هستیم تا از طریق راهبران شغلی و ارائه راهکارهای تخصصی برای مجریان، طرح‌های اجرا شده را به سمت پایداری و سودآوری بیشتر سوق دهیم.
وی با اعلام اینکه در بحث اشتغال و ایجاد کسب‌وکارهای نوین آماده هرگونه همکاری با پارک علم و فناوری هستیم، خاطر نشان کرد: با ایجاد بستر مناسب در خصوص اشتغال‌زایی و فعالیت‌های اقتصادی، سعی در کاهش تعداد مددجویان تحت حمایت داریم. امیدوارم از خبر کسب‌وکارهای نوین دانش‌بنیان در اردبیل توسعه می‌یابد راضی بوده باشید.

کسب‌وکارهای نوین دانش‌بنیان در اردبیل توسعه می‌یابد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۶ ۰۲:۴۰:۳۰