کدام مراکز و دانشگاه های استان تهران روز شنبه تعطیل
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کدام مراکز و دانشگاه های استان تهران روز شنبه تعطیل
است
سوالات شرعی و احکام، گروه استان‌ها: قدرت الله شفیقی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: تمام ادارات، نهادها و سازمان‌های اجرایی استان تهران با هدف مدیریت مصرف گاز شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ تعطیل است.
وی افزود: در خصوص مدارس نیز با توجه به تصمیم کمیته اضطرار استان تهران کلیه مقاطع تحصیلی مدارس تعطیل است و فقط امتحانات نهایی پایه دوازدهم برگزار می‌شود و کلاس‌ها نیز تعطیل است و بررسی‌های دستگاه‌های نظارتی اگر هریک از دستگاه‌ها توجه لازم را نداشته باشند و باز باشند، برخورد قانون لازم صورت می‌گیرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران گفت: دانشگاه‌ها نیز تعطیل است، اما اگر در امتحانات هریک از دانشگاه‌ها معذوریتی دارند، می‌توانند، مدیریت کرده و با پیش بینی لازم امتحانات را برگزار کنند.
این مسئول گفت: کلیه دستگاه‌ها از لحظه دریافت خبر موظف هستند وسایل گرمایشی گازسوز خود را خاموش کنند.
وی اضافه کرد: شعب بانک‌ها در سراسر استان تهران از ساعت ۹ الی ۱۳ فعال هستند.
شفیقی افزود: مراکز ستادی بانک‌ها نیز به جز مراکزی که خدمات غیرحضوری و آنلاین را پشتیبانی می‌کنند، تعطیل است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران با بیان اینکه تعطیلی دستگاه‌های اجرایی و ادارات، صرفاً به جهت تأمین رفاه عموم مردم به ویژه استان‌های شمالی اتخاذ شده است، گفت: مراکز امدادی، عملیاتی، دستگاه‌های خدمات‌رسان و حوزه‌های بهداشتی و درمانی از اجرای این طرح مستثنی هستند و همچنان به ارائه خدمات ادامه می‌دهند.
بر این اساس در ادامه به تفصیل وضعیت باز یا تعطیل بودن مراکز، دانشگاه‌ها و… تشریح می‌شود:
طرح ترافیک تهران: بر اساس اعلام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهراند طرح ترافیک به قوت خود باقی است و اجرا خواهد شد.
بورس تهران: بنابر اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار روز شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ بورس، به فعالیت عادی خود ادامه داده و تعطیل نیست.
دانشگاه تهران: بر اساس اعلام محمود کمره‌ای، معاون آموزشی دانشگاه تهران امتحاناتی که بر اساس برنامه‌ریزی قبلی مقرر بود در روز شنبه ۲۴ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار شود، لغو شده و در روز شنبه ۸ بهمن ماه در همان ساعت قبلی برگزار خواهد شد، بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه تهران مقرر بود که امتحانات پایان نیمسال اول ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ در روز پنج‌شنبه ۶ بهمن ماه پایان پذیرد، که به دلیل تعطیلی روز شنبه ۲۴ دی ماه، آخرین روز امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری تغییر کرد.
موزه‌ها و اماکن تاریخی: وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تعطیلی موزه‌ها، کاخ‌ها و محوطه‌های تاریخی در روز شنبه ۲۴ دی ماه خبر داد.
دانشگاه علامه طباطبایی: لغو امتحانات ۲۴ دی ماه و برگزاری امتحان در روز سوم بهمن ماهدانشگاه خواجه نصیر: برگزاری امتحانات روز ۲۴ دی ماه طبق برنامهدانشگاه تربیت مدرس: لغو امتحانات روز شنبه ۲۴ ماه و اعلام روز برگزاری امتحان جبرانی در روزهای آیندهدانشگاه شهید بهشتی: لغو امتحانات ۲۴ دی ماه و برگزاری امتحان این روز در اول بهمن ماهدانشگاه الزهرا: برگزاری امتحانات ۲۴ دی ماه طبق اعلام برنامه قبلیدانشگاه آزاد استان تهران: برگزاری امتحانات طبق برنامه قبلیدانشگاه علم و صنعت: برگزاری امتحانات طبق برنامه قبلیدانشگاه امیرکبیر: لغو امتحانات فردا و اعلام تاریخ امتحان جبرانی طی روزهای آینده
کتابخانه ملی ایران: براساس اعلام روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، با توجه به اعلام تعطیلی مراکز دولتی و آموزشی استان تهران از سوی استانداری تهران به منظور کاهش مصرف گاز و مدیریت انرژی، تالارهای مطالعه کتابخانه ملی فردا شنبه ۲۴ دیماه ۱۴۰۱، تعطیل شد، برنامه بزرگداشت روز تاریخ نگاری انقلاب اسلامی که برای روز ۲۴ دی برنامه‌ریزی شده بود به دلیل تصمیم استانداری تهران درخصوص شدت برودت هوا و تعطیلی ادارات و مراکز آموزشی این استان، این برنامه به زمان دیگر موکول شد، زمان برگزاری این همایش هنوز مشخص نشده و بنابر این اطلاعیه، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
برج میلاد: همچنین بر اساس اعلام روابط عمومی برج میلاد با توجه به اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر تعطیلی استان تهران در روز شنبه ۲۴ دی ماه، به منظور مدیریت مصرف گاز، واحد بازدید و گردشگری مجموعه برج میلاد تهران تعطیل بوده و امکان بازدید از این مجموعه وجود ندارد، بر این اساس بازدید رایگان بانوان از برج میلاد به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه، روز یکشنبه و دوشنبه ۲۵ و ۲۶ دی ماه امکانپذیر است.
حمل و نقل عمومی تهران: بر اساس اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شنبه ۲۴ دی ناوگان حمل و نقل و عمومی تهران نسبت به خدمات‌رسانی به شهروندان اقدام می‌کند.
مراکز معاینه فنی: بر اساس اعلام شهرداری تهران مراکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای تهران روز شنبه فعال است و نسبت به ارائه خدمات حضوری و انجام مراحل معاینه فنی خودرو اقدام خواهند کرد.
دانشگاه سوره: برگزاری امتحانات طبق برنامه
دانشگاه هنر تهران: لغو امتحانات در روز شنبه
دانشگاه علم‌وفرهنگ: لغو امتحانات روز شنبه و برگزاری این امتحانات در روز یکشنبه ۹ بهمن
دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران: لغو امتحانات روز شنبه
دانشگاه خاتم: لغو امتحانات روز شنبه‌
غیر انتفاعی آل طه (کوهسار): امتحانات لغو شده
دانشگاه آزاد تهران (تمامی واحدها): برگزاری امتحانات طبق برنامه
دانشگاه‌های علوم پزشکی استان تهران: برگزاری امتحانات طبق برنامه
دانشگاه صداوسیما: برگزاری امتحانات طبق برنامه امیدوارم از خبر کدام مراکز و دانشگاه های استان تهران روز شنبه تعطیل
است
راضی بوده باشید.

کدام مراکز و دانشگاه های استان تهران روز شنبه تعطیل
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۴ ۰۲:۴۳:۰۱