کتاب «آخرین پلک شرهانی» رونمایی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کتاب «آخرین پلک شرهانی» رونمایی شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم رونمایی از کتاب «آخرین پلک شرهانی» با مروری بر زندگینامه شهید والامقام محمد رحیمی، اثر شیوا روان و حمید صادقی نویسنده و فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان دلیجان رونمایی شد.
این مراسم به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان شنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات شهرداری دلیجان برگزار شد.
«آخرین پلک شرهانی» روایتی داستانی از بخشی از زندگی شهید محمد رحیمی و شامل ۶ فصل است، در فصل اول داستانی از کرامت شهید محمد رحیمی نقل شده و در این روایت زوجی که ساکن شهر دلیجان هستند حاجت خود را از مزار شهید محمد رحیمی می‌گیرند، آنها بعدها با مشاهده موقعیت مزار این شهید والا مقام، متوجه می‌شوند که شهیدی که حاجت آنها را در گلزار شهدا داده است شهید محمد رحیمی بوده است.
در فصل دوم روایت داستانی دیگری از زبان یکی از دانش آموزان شهید در مدرسه روستای یوسف آباد شهریار نقل شده است. وصیت نامه، زندگی نامه (به قلم استاد غلامعلی صفری)، نامه‌ها، خاطرات و برخی تصاویر از بخش‌های دیگر این کتاب هستند.
آخرین پلک شرهانی به قلم حمید صادقی تألیف و با حمایت کامل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی به چاپ رسیده است. امیدوارم از خبر کتاب «آخرین پلک شرهانی» رونمایی شد راضی بوده باشید.

کتاب «آخرین پلک شرهانی» رونمایی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۸ ۰۲:۳۸:۲۱