کاهش زمان رسیدگی به تخلفات صنفی در تعزیرات حکومتی استان
قزوین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاهش زمان رسیدگی به تخلفات صنفی در تعزیرات حکومتی استان
قزوین
به گزارش سوالات شرعی و احکام، علیرضا حسن پور با تاکید بر خدمت رسانی دقیق، سریع و منصفانه در جهت صیانت از حقوق شهروندان، اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و نیاز عمومی به امنیت و آرامش، اولویت نخست ما در رسیدگی به شکایات مردمی یا هرگونه ایراد خسارت به اشخاص بر اثر وقوع تخلفات صنفی، اعاده حق شاکی از طریق ایجاد مصالحه میان طرفین است.
وی افزود: کاهش پرونده‌های قضائی به بهبود شرایط زندگی همچنین ارتقای سلامت جامعه کمک می‌کند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین اصلاح فرایند خدمت رسانی و پرهیز از اطاله دادرسی را جزو محورهای اصلی برنامه‌های این مرجع برشمرده و عنوان کرد: با استفاده دقیق و کامل از اختیارات جدید تعزیرات حکومتی به مطالبات مردمی جامه عمل پوشانده و بخش مهمی از این اهداف محقق شده است.
وی کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها را از دیگر اقدامات این مرجع در سال جاری برشمرد و ادامه داد:: از ثبت شکایت و ارجاع به شعبه تا حصول نتیجه به ۲ روز و میانگین مدت رسیدگی به پرونده‌های صنفی کالا و خدمات به کمتر از ۷ روز کاهش یافته است.
این مسؤول، گزارش‌های مردمی را بهترین ابزار نظارتی قلمداد کرده از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را از طریق سامانه ارتباطی ۱۳۵ اعلام و اطلاع رسانی کنند. امیدوارم از خبر کاهش زمان رسیدگی به تخلفات صنفی در تعزیرات حکومتی استان
قزوین
راضی بوده باشید.

کاهش زمان رسیدگی به تخلفات صنفی در تعزیرات حکومتی استان
قزوین  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۱ ۰۲:۳۹:۱۱