کارشناسان مدیریت بحران راننده برفگیر در «امین آباد» را نجات
دادند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کارشناسان مدیریت بحران راننده برفگیر در «امین آباد» را نجات
دادند
احمد مختاری در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، از نجات سرنشین یک خودرو گرفتار شده در برف واقع در محور «امین آباد» خبر داد و اظهار داشت: با توجه به مأموریت محوله از سوی اداره کل مدیریت بحران استان تهران مبنی بر بازدید و ارزیابی از روند خدمات رسانی دستگاه‌های خدمات رسان در محورهای برف گیر فیروزکوه و در پی بارش شدید برف در این محور مشاهده شد که یک دستگاه خودرو حامل یک سرنشین در برف گرفتار شده است.
مختاری افزود: با توجه به اینکه کارشناسان اداره کل مدیریت بحران استان تهران در حال مأموریت بودند، پس از بررسی دقیق موقعیت راننده و خودرو با همراهی مدیر بحران فرمانداری فیروزکوه و با توجه به برودت و تاریکی هوا به کمک مسافر در راه مانده رفته و با اجرای عملیات امداد و نجات، سرنشین و خودرو از برف نجات یافتند.
رئیس گروه حوادث غیرمترقبه و امداد و نجات استان تهران در ادامه عنوان داشت: به همه شهروندان توصیه می‌کنیم هشدارهای اعلام شده از سوی مدیریت بحران را جدی گرفته و زمانی که کاهش دمای زیاد یا برف شبان‌گاهی سنگین پیش‌بینی می‌شود در صورت عدم ضرورت در جاده‌های کوهستانی حاضر نشوند و یا در صورت حضور حتماً مجهز به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ باشند. امیدوارم از خبر کارشناسان مدیریت بحران راننده برفگیر در «امین آباد» را نجات
دادند
راضی بوده باشید.

کارشناسان مدیریت بحران راننده برفگیر در «امین آباد» را نجات
دادند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۵ ۰۲:۳۷:۳۸