پیکر شهید گمنام در روستای«گون پاپاق» بیله‌سوار آرام
گرفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیکر شهید گمنام در روستای«گون پاپاق» بیله‌سوار آرام
گرفت
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عصر سه‌شنبه پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، نیروهای نظامی و انتظامی، علما و روحانیون و مسئولان بیله سوار مغان پس از برپایی آئین‌های استقبال، تشییع شد.
مراسم استقبال و تشییع پیکر شهید گمنام که در مناطق شمال استان از جمله شهر «رضی»، شهرستان «گرمی»، «مغوان»، روستای «اینجیلو» توسط مردم مورد استقبال قرار گرفت پس از اتمام مراسم در روستای «گون پاپاق» شهرستان بیله‌سوار مغان به خاک سپرده شد.
در مراسم استقبال و تشییع پیکر شهید گمنام اقشار مختلف مردم این شهرستان مرزی باحضور پرشور خود و با نوای «کجایید ای شهید خدایی، بلا جویان دشت کربلایی» در غم شهادت این شهیدان والامقام اشک ریختند.

حضور پرشور گروه‌های مختلف مردم از زن و مرد، پیر و جوان و نوجوانان و جوانان دهه ۸۰ و ۹۰ در مراسم استقبال و تشییع پیکر این شهید گمنام، حال و هوای خاصی را به این شهرستان مرزی داده بود.
شرکت کنندگان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی بالاخص شهدای دوران دفاع مقدس و به پاس ایثارگری این عزیزان برای دفاع از مام وطن، در غیاب مادران و پدران شهید گمنام، با آنها ابراز همدردی کردند. امیدوارم از خبر پیکر شهید گمنام در روستای«گون پاپاق» بیله‌سوار آرام
گرفت
راضی بوده باشید.

پیکر شهید گمنام در روستای«گون پاپاق» بیله‌سوار آرام
گرفت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۸ ۰۲:۳۹:۲۳