پیش بینی ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه
گردشگری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش بینی ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه
گردشگری
سید عزت الله ضرغامی در سفر نیم روزه‌اش به گیلان در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری بسیار اهمیت دارد و باید در اولویت قرار گیرد.
وی با تاکید بر معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری به افراد توانمند و دارای صلاحیت افزود: فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش گردشگری به افراد علاقه مند، دغدغه مند و توانمند معرفی و سپرده شود.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری احصاء شده است، گفت: مجوزهای بی نام برای سرعت بخشی به پروسه روند سرمایه گذاری در حوزه گردشگری اخذ شده و لذا سرمایه گذار فقط کافی است دکمه انتخاب را فشار دهد.
ضرغامی از ایجاد اشتغال برای ۴۹ هزار نفر در حوزه گردشگری خبر داد و بیان کرد: این تعداد شغل با ارائه تسهیلات در بخش گردشگری رقم خورده است.
وی با تاکید بر لزوم اعتمادسازی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری افزود: سرمایه گذاری در بخش گردشگری سودآور و مقرون به صرفه است که البته این باور باید در سرمایه گذاران حوزه گردشگری ایجاد شود.
وزیر میراث فرهنگی با بیان اینکه آینده سرمایه گذاری در بخش گردشگری روشن و سودآور است، گفت: گیلان جزو استان‌های ممتاز و پیش رو در حوزه گردشگری است.
ضرغامی با بیان اینکه گیلان فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در عرصه گردشگری است، اضافه کرد: طبیعت، آب هوا، تنوع اقلیمی و همچنین جاذبه‌های گردشگری و تاریخی گیلان، این استان را به عنوان مقصد اصلی گردشگران تبدیل کرده است.
وی با تاکید بر اینکه به شدت مخالف دست اندازی به محیط زیست، جنگل‌ها و باغات هستیم، افزود: جنگل هیرکانی ثبت جهانی شده است و به جدیت مراقب این جنگل زیبا هستیم.
وزیر میراث فرهنگی با بیان اینکه باغات و اراضی کشاورزی و باغی گیلان منحصر به فرد است، گفت: در حفظ طبیعت چشم نواز، باغات زیبا و اراضی شالیزاری و باغی گیلان همه مسئول هستند.
ضرغامی از پیش بینی ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه گردشگری خبر داد و اضافه کرد: پرونده‌های سرمایه گذاری آماده ارسال به بانک جهت دریافت تسهیلات، حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان است. امیدوارم از خبر پیش بینی ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه
گردشگری
راضی بوده باشید.

پیش بینی ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه
گردشگری  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۴ ۰۲:۴۴:۳۵