پیروزی برداعش باید با بیرون راندن نیروهای بیگانه ازعراق
تکمیل شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیروزی برداعش باید با بیرون راندن نیروهای بیگانه ازعراق
تکمیل شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از پایگاه عصائب اهل الحق عراق، شیخ قیس الخزعلی دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق روز جمعه بر ضرورت باقی ماندن شهدا به عنوان قطب نما تاکید کرد.
بر اساس این گزارش، قیس الخزعلی در جشنواره «عطر و بوی سنگرها» همزمان با سومین سالگرد شهدای القائم و شهادت فرماندهان پیروزی گفت: ملت ها به شهدای خود افتخار می کنند و ما در راه حق هزاران شهید داده ایم.
وی افزود: همواره شهدا باید به عنوان قطب نمایی باشند که ما اعمال خود را به وسیله آن تصحیح می کنیم. دشمنان به دنبال استعمارگری هستند و می خواستند با ترور فرماندهان شهید روحیه ما را از بین ببرند اما ما راه آنها را تکمیل کردیم.
الخزعلی تصریح کرد: پس از آنکه در سال ۲۰۱۴ دشمنان از تمام کشورهای جهان در نهان و آشکار علیه عراق گسیل شدند، همه از جمله پزشکان، ادبا و حمایت لجستیکی وارد صحنه شدند و حتی برخی با دعا در نبرد علیه داعش مشارکت کردند.
وی افزود: پیروزی بر داعش باید با تحقق حاکمیت و عدم اجازه به حضور هرگونه نیروهای خارجی در عراق تکمیل شود. ما با تشکیل دولت ملی بدون دخالت بین المللی در انتخاب نخست وزیر به پیروزی سیاسی دست یافتیم. بسیاری از گروه های سیاسی، خیرخواه و خواستار موفقیت اقتصادی هستند اما همچنان توطئه هایی هم وجود دارد.
الخزعلی تاکید کرد: با وجود فرصت های مالی مناسب اما شاهد جنگ اقتصادی علیه عراق هستیم و دولت بدون حمایت مردمی نخواهد توانست پیروز شود. امیدوارم از خبر پیروزی برداعش باید با بیرون راندن نیروهای بیگانه ازعراق
تکمیل شود
راضی بوده باشید.

پیروزی برداعش باید با بیرون راندن نیروهای بیگانه ازعراق
تکمیل شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۳۱ ۰۲:۳۸:۵۵