پست‌ها باید براساس شایسته‌سالاری توزیع شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پست‌ها باید براساس شایسته‌سالاری توزیع شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، آرش حبیبی شامگاه چهارشنبه در گردهمایی انتخاباتی برای ایران ویژه کارگران، کارآفرینان و فعالان اقتصادی کردستان که در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: ایران متعلق به جریانی خاص و انحصار طلب نیست و باید فرصت برای همه فارغ از مذهب و قوم و استان ایجاد و پست‌ها براساس شایسته‌سالاری توزیع شود.
وی با بیان اینکه اکنون برای جریان فکری ما دقیقه ۹۰ است باید در این فرصت باقیمانده از مردم بخواهیم در انتخابات شرکت کنند، اظهار کرد: سبد آرا پزشکیان از ۶۰ درصد افرادی که شرکت نکردند و آرای باطله تشکیل می‌شود.
وی ادامه داد: پیام معترضان در هشت تیر شنیده شد و حال نوبت این است که با مشارکت بالا، جلوی خطری که کشور را تهدید می‌کند، بگیریم.
حبیبی افزود: رقیب پزشکیان تلاش زیادی برای تلطیف کردن شرایط کرد تا جریان به سمت دو قطبی شدن سوق پیدا نکند.
عضو شورای مرکزی اصلاح طلبان اذعان کرد: ما با دو تفکر مواجه هستیم نه دو فرد و باید ۱۵ تیرماه جاری بین این ۲ تفکر یکی را انتخاب کنیم.
وی اضافه کرد: شایسته‌سالاری حلقه مفقود کشور است و باید تلاش کرد فضا را برای شایستگان فراهم کنیم.
حبیبی شایسته سالاری را حلقه مفقوده کشور خواند و افزود: باید تلاش کنیم فضا را برای شایستگان فراهم کنیم نه اینکه با رأی دادن به فردی که انتخاب مدیران دولتش براساس وابسته بودن به جریان فکری اش است نه توانمندی و شایستگی او، کشور را به سمت سختی‌ها و مشکلات بیشتر سوق دهیم. امیدوارم از خبر پست‌ها باید براساس شایسته‌سالاری توزیع شود راضی بوده باشید.

پست‌ها باید براساس شایسته‌سالاری توزیع شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۴ ۰۲:۴۱:۱۴