پایدار سازی دشت قزوین می‌تواند زمینه تحول در بخش کشاورزی
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پایدار سازی دشت قزوین می‌تواند زمینه تحول در بخش کشاورزی
شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمد حسین عطایی در کمیته احیا و توسعه پایدار دشت قزوین با بیان اینکه پایدار سازی دشت قزوین می‌تواند زمینه تحول در بخش کشاورزی شود، اظهار کرد: دشت قزوین نقش مهم و اساسی در تولید و امنیت غذایی دارد بنابراین بایستی توجه ویژه ای به آن شود.
وی افزود: نقش دستگاه‌های اجرایی استان در احیار و پایدار سازی دشت قزوین مهم است بنابراین یک همت همگانی از سوی دستگاه‌های استان برای احیای دشت قزوین را می‌طلبد.
عطایی تاکید کرد: احیا و پایدارسازی دشت قزوین بایستی در اولویت باشد تا بتوان بهره برداری مناسبی از دشت داشته باشیم.
وی بر لزوم اهمیت تمرکز بیشتر بخش کشاورزی استان بر احیا و پایدار سازی دشت قزوین تاکید کرد.
عطایی یادآور شد: حفاظت از منابع آبی و خاکی بمنظور ارتقای بهره وری و کشاورزی پایدار، ارتقای امنیت غذایی، دستیابی به خوداتکایی در محصولات اساسی کشاورزی از مهمترین اهداف اجرای طرح احیا و پایدار سازی دشت قزوین است.
گفتنی است؛ قرارگاه احیا و پایدار سازی دشت قزوین با دستور استاندار قزوین متشکل از سازمان جهاد کشاورز ی و سایر دشتگاههای اجرایی تشکیل شده و گروه کاری سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با حضور واحدهای مختلف تولیدات گیاهی، دامی، شیلات، منابع طبیعی و آبخیزداری، ترویج و مشارکت اجتماعی و آب و خاک و … تشکیل شده که جلسات آن بطور منظم و هفتگی برگزار می‌شود.
در این نشست آزیتا اسدی بعنوان دبیر نشست‌های احیا و پایدار سازی دشت قزوین انتخاب و معرفی شد. امیدوارم از خبر پایدار سازی دشت قزوین می‌تواند زمینه تحول در بخش کشاورزی
شود
راضی بوده باشید.

پایدار سازی دشت قزوین می‌تواند زمینه تحول در بخش کشاورزی
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۳ ۰۲:۳۸:۵۷