پاراتکواندو کار بوشهری افتخارآفرینی کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پاراتکواندو کار بوشهری افتخارآفرینی کرد سید جلال سید مردانی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: رقابت‌های آزاد قهرمانی پاراتکواندوی ۲۰۲۳، روز جمعه نهم در شهر «مونتقژی» کشور فرانسه با حضور ۱۴۶ تکواندوکار از ۳۱ کشور جهان برگزار شد که نهایتاً نمایندگان ایران به ۲ مدال طلا و چهار برنز دست یافتند.
وی افزود: در وزن ۸۰- کیلوگرم، علیرضا بخت ملی پوش دشتستانی در دور نخست استراحت کرد و در مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی نمایندگان برزیل و جمهوری آذربایجان را شکست داد.
رئیس هیئت تکواندو استان بوشهر بیان کرد: ملی پوش کشورمان در نیمه نهایی رو در روی «جو» از کره جنوبی قرار گرفت و هشت بر ۳ شکست خورد و گردن آویز برنز را از آن خود کرد.
سید مردانی خاطر نشان کرد: این مدال ششمین مدال پیاپی علیرضا بخت در رویدادهای بین المللی بود، وی پیش از این در رقابت‌های پاراگرندپری ریاض، پاراگراندپری بلغارستان، جام ریاست فدراسیون جهانی ترکیه، جام ریاست فدراسیون جهانی و پاراآسیایی ویتنام صاحب گردن آویز طلا شده بود. امیدوارم از خبر پاراتکواندو کار بوشهری افتخارآفرینی کرد راضی بوده باشید.

پاراتکواندو کار بوشهری افتخارآفرینی کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۱ ۰۲:۳۸:۳۸