وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با وزیر دفاع آمریکا گفتگو
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با وزیر دفاع آمریکا گفتگو
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به صورت تلفنی با لوید آستین وزیر دفاع آمریکا رایزنی کرد.
بر اساس این گزارش، گالانت مدعی شد که تل آویو به هرگونه اقدامی که مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شود، پایبند است.
این تماس تلفنی نخستین گفتگو بین وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و وزیر دفاع آمریکا بود.
گالانت در صفحه توئیتر خود نوشت: با توجه به اهمیت رابطه متمایز بین اسرائیل و ایالات متحده، امشب با لوید آستین وزیر دفاع آمریکا گفتگو کردم.
وی افزود: من به پایبندی خود نسبت به عمیق‌تر کردن همکاری امنیتی بین خودمان تاکید کردم. من به وی تاکید کردم که اسرائیل به انجام هر آنچه مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شود پایبند است و تحرک جامعه بین المللی در این خصوص ضروری است.
گالانت ادامه داد: ما همچنین درباره توافقات ابراهیم رایزنی کردیم و توافق نمودیم که در راستای عمیق‌تر شدن و گسترش روابط با دیگر کشورهای منطقه تلاش خواهیم کرد.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پایان گفت: از وزیر آستین به دلیل پایبندی وی به امنیت اسرائیل تشکر می‌کنم و امیدوارم به زودی وی را ملاقات کنم.
لازم به ذکر است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از به قدرت رسیدن مجدد، «یوآف گالانت» را به عنوان وزیر جنگ و «یسرائیل کاتز» را به عنوان وزیر خارجه اشغالگران قدس معرفی کرد. امیدوارم از خبر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با وزیر دفاع آمریکا گفتگو
کرد
راضی بوده باشید.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با وزیر دفاع آمریکا گفتگو
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۵ ۰۲:۳۷:۴۷