وزرای دفاع عربستان و آمریکا تلفنی گفتگو کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وزرای دفاع عربستان و آمریکا تلفنی گفتگو کردند به گزارش سوالات شرعی و احکام، خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس) از گفتگوی تلفنی خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعودی وزیر دفاع این کشور با لوید آستین همتای آمریکایی وی خبر داد.
بر اساس این گزارش، خبرگزاری رسمی سعودی اعلام کرد که خالد بن سلمان وزیر دفاع عربستان روز سه شنبه تماس تلفنی را از لوید آستین همتای آمریکایی خود دریافت کرد.
طبق اعلام خبرگزاری رسمی عربستان، در این گفتگوی تلفنی شراکت راهبردی بین عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
دو طرف همچنین همکاری و هماهنگی مشترک بین دو کشور در زمینه نظامی و راهکارهای تقویت آن را مورد بررسی قرار دادند.
تبادل نظر پیرامون رویدادها و تحولات منطقه ای و بین المللی و موضوعات دارای اهمیت مشترک از دیگر محورهای مورد بحث در گفتگوی تلفنی خالد بن سلمان وزیر دفاع سعودی و لوید آستین وزیر دفاع آمریکا اعلام شده است.
لازم به ذکر است که خبرگزاری رسمی سعودی (واس) به تازگی از دستورات سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان برای تغییرات در ساختار کابینه این کشور خبر داده بود.
بر اساس این گزارش، طبق دستور پادشاه عربستان سعودی، «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی رئیس شورای وزیران این کشور خواهد بود.
همچنین «عبدالعزیز بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» به عنوان وزیر انرژی، «عبدالعزیز بن سعود بن نایف بن عبدالعزیز آل سعود» به عنوان وزیر کشور و «خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» به عنوان وزیر دفاع خواهند بود. این در حالی است که خالد بن سلمان پیش از این معاون وزیر دفاع بود. امیدوارم از خبر وزرای دفاع عربستان و آمریکا تلفنی گفتگو کردند راضی بوده باشید.

وزرای دفاع عربستان و آمریکا تلفنی گفتگو کردند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۵ ۰۲:۴۵:۵۹