واکنش دبیرکل سازمان ملل به تصمیم تل آویو در محاصره کامل نوار
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر واکنش دبیرکل سازمان ملل به تصمیم تل آویو در محاصره کامل نوار
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل به تصمیم رژیم صهیونیستی برای محاصره کامل نوار غزه واکنش نشان داد.
وی در اظهاراتی اعلام کرد: «ممانعت از تأمین مواد غذایی و خدمات اساسی برای ساکنان نوار غزه غیر قابل پذیرش بوده و خواستار ارسال کمک‌های انسانی به نوار غزه هستیم».
در همین راستا، یواف گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دستور محاصره کامل غزه را صادر کرد.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پی تداوم ناکامی‌ها در برابر مقاومت فلسطین، دستور داد که نوار غزه به صورت نظامی کاملاً تحت محاصره قرار گیرد.
برخی منابع فلسطینی گزارش دادند که این دستور گالانت، با هدف قطع کامل آب و برق در نوار غزه صادر شده تا در نهایت با استفاده از این حربه مقاومت فلسطین را به توقف پیش روی‌های خود در اراضی اشغالی وادار کنند.
گفتنی است در روزهای اخیر مقاومت فلسطین در واکنش به تجاوزات مداوم رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی و همچنین تعرضات شدید علیه مسجدالاقصی، قبله اول مسلمانان جهان، اقدام به اجرای یک عملیات نظامی در اطراف غزه کرد که طی آن صدها صهیونیست کشته و زخمی شده‌اند.
در واکنش به این عملیات رژیم صهیونیستی بار دیگر حملات ددمنشانه خود به اهداف غیر نظامی در غزه را آغاز کرده و تاکنون صدها زن و کودک فلسطینی را به خاک و خون کشیده است. امیدوارم از خبر واکنش دبیرکل سازمان ملل به تصمیم تل آویو در محاصره کامل نوار
غزه
راضی بوده باشید.

واکنش دبیرکل سازمان ملل به تصمیم تل آویو در محاصره کامل نوار
غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۰ ۰۲:۳۷:۳۹