واژگونی مرگبار آمبولانس هلال‌احمر حین انجام ماموریت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر واژگونی مرگبار آمبولانس هلال‌احمر حین انجام ماموریت به گزارش سوالات شرعی و احکام، حمید قویدل درباره واژگونی یک دستگاه آمبولانس گفت: متأسفانه در این حادثه نجاتگر داوطلب درجه ایثار «توفیق ویژه» جان به جان آفرین تسلیم کرد و ۲ نجاتگر دیگر «شایان اکرامی» و «توفیق تیماس» زخمی‌شدند.
قویدل افزود: ساعتی پیش «توفیق تیماس» به دلیل وخامت حال جسمی ناشی از شکستگی در ناحیه گردن به بیمارستانی در شهر اردبیل اعزام شد و «شایان اکرامی» نیز با شکستگی دست و پا در یکی از مراکز درمانی شهرستان وقوع حادثه بستری است.
مدیرعامل هلال احمر استان اردبیل توضیح داد: تیم امداد و نجات پایگاه امداد و نجات جاده‌ای «خروس لو» ظهر امروز سه‌شنبه ۶ دی‌ماه ۱۴۰۱ به عملیات امداد و نجات جاده‌ای در محور گرمی‌به بیله‌سوار اعزام شده بود که پس از انجام موفقیت آمیز آن مأموریت در هنگام بازگشت به پایگاه در ساعت ۱۳:۳۰ دچار واژگونی شد.
عصر امروز رئیس جمعیت هلال احمر، دبیرکل این جمعیت و رئیس سازمان امداد و نجات، ضمن صدور پیام‌های تسلیت جداگانه‌ای خواستار رسیدگی فوری به ۲ نجاتگر زخمی و همدردی با خانواده مرحوم «توفیق ویژه» شدند. امیدوارم از خبر واژگونی مرگبار آمبولانس هلال‌احمر حین انجام ماموریت راضی بوده باشید.

واژگونی مرگبار آمبولانس هلال‌احمر حین انجام ماموریت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۸ ۰۲:۳۹:۳۵