هوای شهرستان‌های جنوب آذربایجان‌غربی سردتر می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هوای شهرستان‌های جنوب آذربایجان‌غربی سردتر می‌شود به گزارش سوالات شرعی و احکام، اردلان محمدپور در این زمینه اظهار کرد: علاوه بر کاهش دمای هوا و تداوم سوز سرمای زمستانی، مناطق جنوب آذربایجان غربی تا پایان هفته جاری شاهد جوی آرام و پایدار خواهد بود.
وی افزود: در شبانه روز گذشته دمای هوا در تکاب به منفی ۱۲ درجه سانتی‌گراد، اشنویه و نقده منفی ۱۰ درجه سانتی‌گراد، ارومیه منفی ۹ درجه سانتی گراد، میاندوآب به منفی هشت درجه سانتی‌گراد، مهاباد منفی ۶ درجه سانتی‌گراد، پیرانشهر و شاهین‌دژ منفی چهار درجه سانتی‌گراد و سردشت و بوکان منفی سه درجه سانتی‌گراد رسید.
رئیس اداره هواشناسی مهاباد گفت: در این مدت تکاب با دمای منفی ۱۲ درجه سانتی‌گراد سردترین شهر آذربایجان غربی و پلدشت با حداکثر دمای ۹ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین شهرها استان بود؛ ضمن اینکه در همین مدت دمای هوا در مهاباد بین منفی ۶ و سه درجه سانتی‌گراد در نوسان بود.
وی اضافه کرد: در این مدت به دلیل پایداری هوا در شهرهای پرجمعیت جنوب استان، احتمال افزایش آلاینده‌های جوی وجود دارد و لازم است کودکان خردسال و افراد دارای بیماری‌های تنفسی و قلبی کمتر در محیط‌های بیرون از خانه حضور پیدا کنند. امیدوارم از خبر هوای شهرستان‌های جنوب آذربایجان‌غربی سردتر می‌شود راضی بوده باشید.

هوای شهرستان‌های جنوب آذربایجان‌غربی سردتر می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۵ ۰۲:۴۰:۱۳