هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر برگزار می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر برگزار می‌شود عبدالله بحرالعلومی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: این رویداد در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می‌شود تا برای دومین سال شهرستان مشگین شهر در هفته آینده شاهد برگزاری این رویداد با همکاری و مشارکت هنرمندان و اصحاب فرهنگ باشد.
وی مشارکت شهرستان‌های استان را در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری یادآور شد و خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توزیع عادلانه امکانات فرهنگی و هنری و برگزاری مناسب رویدادها در شهرهای مختلف هدف‌گذاری شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری مسابقه شعر و ادبیات «بصیرت سلیمانی» خبر داد و گفت: فراخوان این مسابقه در سطح ملی انجام شده و تاکنون از ۲۲ استان کشور آثار متنوع برای این رویداد ارسال شده است.
بحرالعلومی بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا آثار منتخب این رویداد ادبی را در قالب کتاب و مجلد چاپ و منتشر کنیم.
وی ادامه داد: نمایشگاه عکس شهید سلیمانی در موقعیت‌های مختلف در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده و در روزهای آینده در فدک نیز این نمایشگاه برپا خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: ما آمادگی داریم تا عکس‌های متنوعی از سلحشوری‌های شهید حاج قاسم سلیمانی را در صحنه‌های رزمی و غیررزمی در دستگاه‌های مختلف در معرض دید قرار دهیم که با درخواست دستگاه‌های اجرایی استان آماده برگزاری نمایشگاه هستیم.
بحرالعلومی اضافه کرد: همزمان با برگزاری مسابقه شعر بصیرت سلیمانی قرار است وصیت‌نامه این شهید والامقام قرائت شده و خوشنویسان استان فرازهایی از این وصیت‌نامه را کتابت کنند. امیدوارم از خبر هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر برگزار می‌شود راضی بوده باشید.

هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر برگزار می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۳۱ ۰۲:۳۹:۴۴