همه‌ی ایرانیان خود را در حفاظت از امنیت ملی مسئول
می‌دانند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر همه‌ی ایرانیان خود را در حفاظت از امنیت ملی مسئول
می‌دانند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار مطلبی در فضای مجازی در توصیف اقدام فردی که تروریست مسلح در حرم شاهچراغ را مهار کرد نوشت: در روزهای گذشته تصاویر رشادت خادم جوان حرم حضرت شاهچراغ (ع) برای خلع‌سلاح و مهار آن تروریست بی‌رحم بارها مورد رؤیت و تحسین هم‌وطنان قرار گرفت.
وی افزود: آنچه که این قهرمان شجاع برای حفاظت از آن، جان عزیزش را کف دست می‌گیرد و آنگونه دوان‌دوان و بی‌پروا خود را به تروریست وحشی می‌کوبد امنیت ملی نام دارد.
وزیر امور خارجه نوشت: این صحنه بار دیگر ثابت کرد، همه‌ی ایرانیان خود را در حفاظت از امنیت ملی مسئول می‌دانند؛ زیرا که همگان می‌دانند امنیت ملی سرمایه‌ی گران‌بهایی است که به سادگی حاصل نمی‌شود و برای کسب کمالش باید مجاهدت‌ها و جانفشانی‌ها کرد.
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند متعال، خون شهدا و هوشیاری مردم از یک کشور وابسته و مصرف‌کننده امنیت، تبدیل به تأمین‌کننده امنیت در منطقه شده است؛ به همین دلیل دشمنان برای سلب آرامش و ضربه به مدل موفق و مردمی امنیت در کشور، دست به دامان تروریست‌های بدنام و افراطی می‌شوند تا شاید در خیالاتشان بتوانند زخمی بر پیکر ایران قوی وارد کنند.
امیرعبداللهیان در پایان نوشت: برادر باغیرتم، کارت خیلی درست بود! یک ایران دوستت دارد. امیدوارم از خبر همه‌ی ایرانیان خود را در حفاظت از امنیت ملی مسئول
می‌دانند
راضی بوده باشید.

همه‌ی ایرانیان خود را در حفاظت از امنیت ملی مسئول
می‌دانند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۶ ۰۲:۳۸:۵۴