هشدار یک مقام سوئیسی نسبت به فروپاشی نظام درمان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هشدار یک مقام سوئیسی نسبت به فروپاشی نظام درمان به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از آناتولی، رئیس انجمن پزشکی اورژانس و نجات سوئیس زنگ خطر را نسبت به افزایش فشار کافی به صدا درآورد و گفت: ما در آستانه فروپاشی هستیم.
«وینسنت ریبوردی»، رئیس انجمن پزشکی اورژانس و نجات سوئیس هشدار داد که پزشکی اورژانس در سوئیس در نقطه شکست است. او به یک روزنامه سوئیسی گفت که وسعت حجم کار بی سابقه است و بیش از همیشه کمبود نیرو وجود دارد.
ریبوردی افزود: فشار مداوم کارکنانی را که هنوز فعال هستند، از زنجیره کار خارج می‌کند. این پزشک متخصص فوریت‌های پزشکی گفت: آنها خسته و کوفته هستند، بیشتر کار خود را ترک می‌کنند و خطر اشتباه هم بیشتر می‌شود.
او هشدار داد: «نمی‌توان این‌طور ادامه داد. ما در آستانه فروپاشی هستیم.»
ریبوردی اظهار تأسف کرد که علاوه بر خطاهای بیشتر، وضعیت فعلی منجر به درمان گاهی اشتباه بیماران، زمان انتظار طولانی و افزایش مرگ و میر و عوارض جوانبی شده است.
این مقام مسئول پزشکی در سوئیس افزود: در برخی موارد، بیهوشی را فقط می‌توان با اکسید نیتروژن یا مواد افیونی انجام داد، زیرا کمبود پرسنل آموزش دیده برای بیهوشی وجود دارد. ریبوردی ادامه داد که کارمندان بی انگیزه هستند، مشکلات روانی یا حتی فرسودگی شغلی دارند و بنابراین به این حرفه پشت می‌کنند.
وی خواستار تغییر در تفکر عموم مردم شد و گفت: مردم باید بدانند که لازم نیست برای هر چیز کوچکی به ما مراجعه کنند، اما در بسیاری از موارد داروخانه‌ها و پزشکان عموم اقدامات لازم را می‌توانند انجام دهند. امیدوارم از خبر هشدار یک مقام سوئیسی نسبت به فروپاشی نظام درمان راضی بوده باشید.

هشدار یک مقام سوئیسی نسبت به فروپاشی نظام درمان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۶ ۰۲:۴۴:۲۵