هدف رزمایش «جهادگران فاطمی» محرومیت زدایی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هدف رزمایش «جهادگران فاطمی» محرومیت زدایی است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ سیدموسی حسینی شامگاه شنبه در مراسم افتتاحیه رزمایش جهادگران فاطمی بسیج کارگری گلستان اظهارکرد: رزمایش جهادگران فاطمی مرحله دوم خودش را پشت سر می‌گذارد که این رزمایش در ابتدای سال ۱۴۰۱ با استقبال بی نظیر گروه‌های جهادی در گلستان و در کشور رو به رو شد و با مطالبه اعضای گروه جهادی شاهد رزمایش جهادگران فاطمی دو در قشر بسیج کارگری گلستان هستیم.
جانشین سپاه نینوای گلستان افزود: در دل جنگ ترکیبی، جنگی شناختی تعریف شده است که در نوک پیکان آماج دشمنان قرار دارد.
وی بیان کرد: هم اکنون دشمن بستری را برای هجمه جنگ شناختی فراهم دیده که در این جنگ ذهن‌ها به تصرف در می‌آید.
حسینی ادامه داد: دو عامل در پایداری کشورها تأثیرگذار است، قدرت علمی و تاب آوری مردم که در ادبیات انقلاب اسلامی به آن مقاومت می‌گویند؛ این امر منجر به پایداری و قوام کشور در برابر مشکلات شده است.
جانشین سپاه نینوای گلستان اضافه کرد: دشمن می‌خواهد اقتدار علمی ما را ضعیف جلوه بدهند و به نوعی هنجار را ناهنجار و ناهنجار را هنجار معرفی کنند و خودباوری را در ذهن‌ها به گونه‌ای ترسیم کنند که جوان ما از آن اقتدار علمی و خودباوری خودش عدول کرده و برسد به اینکه ما نمی‌توانیم و باید وابسته باشیم.
وی گفت: رزمایش جهادگران فاطمی در یک بخشی جهاد تبیین را در دستور کار دارد، بخشی از آن محرومیت زدایی و بخش دیگر آن امیدآفرینی است.
حسینی با بیان اینکه برگزاری رزمایش سبب تقویت انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: گروه‌های جهادی به دنبال امیدآفرینی در بین مردم هستند. امیدوارم از خبر هدف رزمایش «جهادگران فاطمی» محرومیت زدایی است راضی بوده باشید.

هدف رزمایش «جهادگران فاطمی» محرومیت زدایی است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۱ ۰۲:۳۷:۵۴