نیروهای امنیتی نسبت به حادثه سال گذشته هوشمندانه عمل
کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نیروهای امنیتی نسبت به حادثه سال گذشته هوشمندانه عمل
کردند
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام ضمن اشاره به حمله تروریستی سال گذشته به حرم حضرت شاهچراغ گفت: این حمله تروریستی همزمان با آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران در قالب تحریم‌ها به این دلیل است که صهیونیست‌ها یکی پس از دیگری موفقیت‌های کشورمان و شکست‌های خود و استکبار جهانی را می‌بینند دست به اقدامات جنایتکارانه به اسم تلافی می‌زنند که بتوانند تمام اخبار موفقیت ایران را تحت شعاع قرار دهند.
وی افزود: استکبار همچنین به دنبال ایجاد رعب و وحشت در بین مردم هستند که بگویند مثلاً در ایران امنیت نیست در صورتی که به لطف خداوند باید بگوییم که نیروهای امنیتی محدوده حرم نسبت به سال گذشته بسیار هوشمندانه، هوشیارانه، به موقع و خوب عمل کردند و اجازه ندادند تروریست‌ها به داخل محدوده حرم برسند و لذا در همان مرحله بیرون که شروع به تیراندازی کردند، پاسخ بسیار سنگینی به تروریست‌ها دادند.
عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: صهیونیست‌ها و استکبار جهانی هیچ غلطی نمی‌توانند کنند و خون این شهدا است که باعث می‌شود که ملت ما منسجم‌تر و مصمم‌تر راه این عزیزان را ادامه دهد. این‌ها دقیقاً می‌خواهند کاری کنند که مکان‌های زیارتی ما که مردم به آن‌ها اعتقاد دارند را ناامن نشان دهند و مردم کمتر به سوی معنویت سوق پیدا کنند. امیدوارم از خبر نیروهای امنیتی نسبت به حادثه سال گذشته هوشمندانه عمل
کردند
راضی بوده باشید.

نیروهای امنیتی نسبت به حادثه سال گذشته هوشمندانه عمل
کردند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۴ ۰۲:۴۰:۰۵