نگاه‌ها به اشتغال در کنگان تغییر کند/ لزوم تقویت آموزش‌های
مهارتی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نگاه‌ها به اشتغال در کنگان تغییر کند/ لزوم تقویت آموزش‌های
مهارتی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد غریبی عصر چهار شنبه در نشست با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر اظهار داشت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید سرلوحه همه آموزش‌ها قرار گیرد.
وی اضافه کرد: ایجاد اشتغال پایدار با ترویج آموزش‌های مهارتی از مهم‌ترین برنامه‌های فرمانداری شهرستان کنگان در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین بوده است،
فرماندار کنگان بر توسعه و تقویت آموزش‌های مهارتی بر اساس نیاز صنایع جنوب استان بوشهر در شهرستان کنگان تاکید کرد و افزود: تقویت آموزش‌های فنی و حرفه ای به رونق کسب و کار و کارآفرینی در بخش‌های مختلف شهری و روستایی شهرستان کمک می‌کند.
غریبی با تاکید بر اینکه تربیت نیروهای مهارتی برای ایجاد فرصت‌های جدید شغلی باید در دستور کار آموزش فنی و حرفه ای قرار گیرد، اضافه کرد: نگاه ما به آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه ای در شهرستان کنگان زیرساختی، تسهیل گرایانه و حمایتی است که برای گسترش آن از همه ظرفیت‌های فرمانداری استفاده خواهیم کرد.
فرماندار کنگان با اشاره به جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه ای در کارآفرینی و اشتغال در سطح استان بوشهر، تصریح کرد: وجود پل‌های ارتباطی میان مراکز آموزشی، صنعتی و تولیدی باعث می‌شود که مراکز فنی و حرفه ای به تربیت نیروهایی بپردازند که مورد نیاز بخش‌های تولیدی جامعه بوده و کارایی و توانایی آنها را در این مسیر افزایش خواهد داد. امیدوارم از خبر نگاه‌ها به اشتغال در کنگان تغییر کند/ لزوم تقویت آموزش‌های
مهارتی
راضی بوده باشید.

نگاه‌ها به اشتغال در کنگان تغییر کند/ لزوم تقویت آموزش‌های
مهارتی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۲ ۰۲:۳۸:۵۱