نظام اسلامی هیچگاه از دشمنان شکست نخورده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نظام اسلامی هیچگاه از دشمنان شکست نخورده است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار علی فدوی پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای شمیرانات که در آستان مقدس امامزاده علی اکبر (ع) چیذر برگزار شد، طی سخنانی گفت: سالانه صدها مراسم و یادواره شهدا در هر یک از استان‌ها برگزار می‌شود، که نشان دهنده آن است، که همه می‌دانند، از صدقه خون شهدا رحمت خداوند شامل حال کشور ما می‌شود، سیره شهدا برای همه ما الگو است، آن‌ها در راه رسیدن به هدف سختی‌هایی متحمل شدند و در نهایت شهادتشان آن‌ها را برای همیشه ماندگار کرد.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امکانات مادی و دنیایی دشمن قابل مقایسه با کشور ما نیست، گفت: اما آن چیزی که همیشه ما را در برابر دشمن پیروز نگه داشته است نصرت و یاری خداوند و نظر ویژه شهدا و حضور همیشگی مردم بوده است.
وی اضافه کرد: ما هیچگاه از دشمن شکست نخورده‌ایم، بلکه همیشه حرکتمان رو به جلو بوده و روز به روز به قدرت نظامی و معنوی خود افزوده ایم و این هم از نصرت و یاری خداوند بوده است. امیدوارم از خبر نظام اسلامی هیچگاه از دشمنان شکست نخورده است راضی بوده باشید.

نظام اسلامی هیچگاه از دشمنان شکست نخورده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۹ ۰۲:۳۹:۰۱