نبرد برترین‌های هندبال در تهران/جنگ نمایندگان آسیایی برای
قهرمانی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نبرد برترین‌های هندبال در تهران/جنگ نمایندگان آسیایی برای
قهرمانی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، خرداد امسال در عرصه هندبال باشگاهی برای کشورمان آنچنان داغ است که گزافه نیست که این ماه هیجان‌انگیز برای دوستداران هندبال را ضمیمه تابستان پرشور و داغ هندبالی ۱۴۰۲ کنیم.
داستان هندبال برای دو تیم سپاهان و شاملی در این تابستان می‌تواند صفحه‌ای جذاب برای هواداران دو شهر هندبال خیز کازرون و اصفهان رقم بزند. جایی که برای مردمانی که هندبال را با جان و دل زندگی می‌کنند، در کوچه پس کوچه‌هایی که می‌توان اعضای خانواده هندبال را چه در کسوت بازیکن و چه کسوت مربی جست، برای مردمانی که از کودک تا کهنسال هندبال را به خوبی از یک سو بازی و از سوی دیگر تجزیه و تحلیل می‌کنند.
اهالی خونگرم کازرون و مردمان دیدار علم و هنر اصفهان در ابتدای خرداد داغ ۱۴۰۲ خود را برای دو فینال جذاب و تماشایی بین دو نماینده آسیایی هندبال ایران آماده می‌کنند جایی که نخستین فینال در روز دوشنبه اول خرداد و دومین فینال در روز چهارشنبه سوم خرداد حکم قهرمانی را برای تیم برنده در مجموع دو دیدار را رقم می‌زند. در دیداری که در دو سوی میدان دروازه‌بان‌های تیم ملی هندبال کشورمان با سیوهای تماشایی خود لحظات جذابی را در ساعت ۱۶ عصر فردا برای تماشاچیان این دیدار از قاب شبکه ورزش سیما بصورت زنده رقم خواهند زد.
از عکس‌العمل‌های گلرهای دو تیم که بگذریم، در تمامی خطوط تیم های نزاجا شهیدشاملی کازرون و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان بازیکنان ارزشمندی را در اختیار دارند که این دیدار را به محل تقابل تماشایی برای هندبال‌دوستان تبدیل خواهد کرد.
در طرف میزبان یعنی شهید شاملی و در میانه میدان اله‌کرم استکی ملی‌پوش اسبق هندبال ایران به عنوان طراح حملات نزاجا در بازی دور برگشت لیگ برتر ثابت کرد که می‌تواند لحظات سختی را برای مدافعین سپاهان رقم بزند. کازرونی‌ها در دیدار برگشت در روزی که به اذعان کادرفنی سپاهان، روز روز آنها نبود، بارها دروازه طلایی‌پوشان را باز کردند. نیروی زمینی شهید شاملی در سایر خطوط هم می‌تواند سپاهان را با چالش‌های جدی مواجه کند. از محمدرضا کاظمی، امیرعباس سلطانی، سایت احکامان رهنما، محمدعلی قاسمی، مجتبی کرمیان و فرزاد رستمی در خط آتش تا سایت احکامداد صمصامی در پست دفاع سه که نقش تاثیرگذاری در آرایش دفاعی شهید شاملی کازرون دارد.
در سوی دیگر میدان تیم فولاد مبارکه سپاهان با هدایت وسیلین وویوویچ آمده است که با یک جام خوش رنگ طلا وارد گود مسابقات باشگاه‌های آسیا در شهر گنبدهای فیروزه‌ای شود. برترین گلزن تیم ملی در مسابقات جهانی لهستان/ سوئد۲۰۲۳ یعنی محمدرضا اورعی به‌همراه ارکان دیگر تهاجمی طلایی‌پوشان متشکل از شهاب صادق زاده، افشین صادقی و یاسین کبیریان‌جو با رهنمودهای کاپیتان تیم ملی یعنی مجتبی حیدرپور در این دیدار قطعا دروازه نیروی زمینی را آزار خواهند داد.
ترکیب طلایی پوشان آنقدر طلایی است که هرکدام می‌تواند تهدید جدی برای تیم مقابل باشد. وحید مسعودی، صابر حیدری، کاظمی، صادقی و سایر چهره‌های تاثیرگذاری که می‌توانند تقابل‌های جذابی را با تیم مقابل خلق کنند.
گفتنی است فینال نخست دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون امروز دوشنبه، اول خرداد ماه در تالار هندبال فدراسیون هندبال برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر نبرد برترین‌های هندبال در تهران/جنگ نمایندگان آسیایی برای
قهرمانی
راضی بوده باشید.

نبرد برترین‌های هندبال در تهران/جنگ نمایندگان آسیایی برای
قهرمانی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۲ ۰۲:۴۰:۳۴