میدان « شهید سلیمانی» باقرشهر کلنگ زنی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر میدان « شهید سلیمانی» باقرشهر کلنگ زنی شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، بعد از ظهر دوشنبه و با حضور سید جعفر تشکری هاشمی عضو شورای اسلامی شهر تهران، جعفر بندی شربیانی رئیس شورای اسلامی شهرستان ری و ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ تهران آئین کلنگ زنی میدان «شهید سلیمانی» باقرشهر برگزار شد.
شهردار باقرشهر در این مراسم طی سخنانی گفت: بعد از یک سال پیگیری در شورای شهر تهران و شهرداری منطقه ۱۹، امروز کلنگ زنی و عملیات اجرایی این میدان آغاز شد، مساحت این میدان ۱۵ هزار مترمربع است که ارتباط بین محور علامه عسکری با جاده انرژی و چله دوان را فراهم می‌کند و باعث تسهیل تردد در این منطقه می‌شود.
محسن قضاتلو اضافه کرد: اعتبار این طرح بالغ بر هفت میلیارد تومان است، که با همکاری شهرداری منطقه ۱۹ تهران و شهرداری باقرشهر اجرا می‌شود و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
وی گفت: نام شهید قاسم سلیمانی را برای این میدان در نظر گرفته ایم که بنیاد مکتب حاج قاسم با آن موافقت کرد و نام‌های سردار دل‌ها و سردار مقاومت نیز پیشنهاد شده است و با توجه به اینکه باقرشهر شورای شهر ندارد، پس از تأیید استانداری تهران نامگذاری میدان انجام خواهد شد. امیدوارم از خبر میدان « شهید سلیمانی» باقرشهر کلنگ زنی شد راضی بوده باشید.

میدان « شهید سلیمانی» باقرشهر کلنگ زنی شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۰ ۰۲:۴۰:۰۱