مکتب و اندیشه امامین انقلاب نیاز همیشگی ملت ایران
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مکتب و اندیشه امامین انقلاب نیاز همیشگی ملت ایران
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار محسن کریمی عصر پنجشنبه در مراسم تکریم مادران، همسران و فرزندان شهدا همزمان با هفته فرهنگی «بر آستان آفتاب» در سالن اجتماعات بیت تاریخی امام خمینی (ره) خمین، اظهار داشت: امام خمینی (ره) با پشتیبانی مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و مقام معظم رهبری راه ایشان را ادامه دادند و اکنون ایران اسلامی در تمامی حوزه‌ها حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.
وی افزود: هرکجا که نامی از مظلومان هست نام زیبای امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی می‌درخشد و امروز به برکت تفکر امام راحل انقلاب اسلامی مامن مظلومان عالم شده است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه حضرت امام (ره) استکبار ستیز و ظلم ستیز بود، گفت: امام خمینی (ره) باور قلبی داشت که با اعتماد به خداوند متعال نباید زیر بار زورگویی بیگانگان و ظالمان رفت و این رفتار امام راحل ریشه قرآنی دارد.
کریمی با اشاره به اینکه اعتماد به خداوند، مردم باوری، استکبار ستیزی، عدالت خواهی و توجه به معنویت ویژگی بارز امامین انقلاب اسلامی است، افزود: دستاوردهای عظیم انقلاب در حوزه‌های مختلف به برکت این تفکر است و امروز بیانیه گام دوم انقلاب سندی برای پیشرفت و حرکت به سمت تمدن اسلامی می‌باشد.
وی تأکید کرد: مکتب و اندیشه امامین انقلاب نیاز همیشگی ملت ایران برای پیشرفت و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان خصوصاً فتنه انگیزی های آنها با روایت سازی های غلط از حماسه‌های انقلاب اسلامی است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه هدف دشمن در جنگ ترکیبی حذف معنویت از نهضت انقلاب اسلامی است، گفت: امروز جهاد تبیین مطالبه مهم و فوری امام خامنه ای برای همه و خصوصاً نخبگان، دانشگاهیان و پیشکسوتان است و همه در این خصوص وظیفه داریم.
وی خاطر نشان کرد: معنویت ریشه در وحی و ارزش‌های اسلامی دارد و این معنویت در طول ۴۳ سال این انقلاب را حفظ کرده است. امیدوارم از خبر مکتب و اندیشه امامین انقلاب نیاز همیشگی ملت ایران
است
راضی بوده باشید.

مکتب و اندیشه امامین انقلاب نیاز همیشگی ملت ایران
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۰ ۰۲:۳۷:۴۷