موتورسیکلت میلیاردی قاچاق در بوشهر توقیف شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر موتورسیکلت میلیاردی قاچاق در بوشهر توقیف شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار حیدر سوسنی یکشنبه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه قاچاق فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای اشتغال مولد و مؤثر در رشد تولید داخلی را از بین می‌برد، اظهار داشت: امروزه تنگ شدن عرصه برای فعالیت قاچاقچیان به واسطه تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس است.
وی افزود: مأموران یگان امداد شهرستان بوشهر حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی، یک دستگاه موتورسیکلت سنگین CB 1300 فاقد پلاک را در حال تردد مشاهده و آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر از معرفی یک نفر با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش تقریبی این موتورسیکلت را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند.
وی پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام مالی کشور عنوان کرد و بیان داشت: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری می‌شود. امیدوارم از خبر موتورسیکلت میلیاردی قاچاق در بوشهر توقیف شد راضی بوده باشید.

موتورسیکلت میلیاردی قاچاق در بوشهر توقیف شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۱ ۰۲:۳۸:۴۱