مهاجم ناکام پرسپولیس دنبال پیراهن کریستیانو رونالدو

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مهاجم ناکام پرسپولیس دنبال پیراهن کریستیانو رونالدو به گزارش خبرنگار سایت احکام، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان با شکست ۲ بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا همراه بود.
*کریستیانو رونالدو کاپیتان النصر عربستان هنگام ترک زمین مسابقه و به درخواست شهاب زاهدی مهاجم پرسپولیس برای گرفتن پیراهنش روبرو شد.
*زاهدی که در امر گلزنی ناکام بود به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین مسابقه شد اما در دقایق پایانی باز هم تعویض شد. رونالدو به وی اعلام کرد پس از حضور در رختکن پیراهنش را به او خواهد داد.
*وحید امیری هافبک پرسپولیس در لحظات پایانی این دیدار مصدوم شد و نتوانست بازی را ادامه دهد. ۵ تعویض پرسپولس در طول مسابقه مانع از تعویض او در ثانیه‌های پایانی شد تا پرسپولیس با توجه به اخراج میلاد سرلک در دقایق پایانی ۹ نفره کار را ادامه دهد.
*بازیکنان ذخیره النصر عربستان پس از پایان این دیدار تمرین سبکی را در ورزشگاه انجام دادند.
*کاروان نماینده عربستان قرار است بلافاصله پس از ترک ورزشگاه راهی فرودگاه شود تا به عربستان باز گردند.
* مصدومیت مهدی ترابی و وحید امیری جدی تر از همیشه به نظر می‌رسید تا فردا مورد آزمایش پزشکی قرار گرفته و میزان مصدومیت شأن مشخص شود. امیدوارم از خبر مهاجم ناکام پرسپولیس دنبال پیراهن کریستیانو رونالدو راضی بوده باشید.

مهاجم ناکام پرسپولیس دنبال پیراهن کریستیانو رونالدو  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۰ ۰۲:۴۰:۰۹