ملت ایران با اقتدار مسیر انقلاب اسلامی را ادامه می
دهد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ملت ایران با اقتدار مسیر انقلاب اسلامی را ادامه می
دهد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسین مظفر عصر پنجشنبه در مراسم تکریم مادران، همسران و فرزندان شهدا همزمان با هفته فرهنگی «بر آستان آفتاب» در سالن اجتماعات بیت تاریخی امام خمینی (ره) خمین، اظهار داشت: گرامیداشت یاد و نام شهدا توطئه دشمنان نظام اسلامی را بی اثر می‌کند و یاد شهدا همواره تحول آفرین است.
مظفر با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیان کرد: برگزاری آئین‌های گرامیداشت مربوط به شهدا و دفاع مقدس و رزمندگان اسلام فرصتی برای بازخوانی دوباره فداکاری‌ها و ایثارگری‌های دوران جنگ تحمیلی است و می‌تواند راه را برای جوانان نشان دهد.
وی تأکید کرد: در این روزهای حساس تاریخی باید بیشتر با آرمان‌های شهدا آشنا شویم و در راستای حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب و حریم ولایت تلاش کنیم و گام برداریم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وابستگی‌های شدید در دوران پهلوی بیان کرد: کشور ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل وابستگی که داشت توسط رژیم پهلوی تحقیر و تبدیل به نقطه سیاهی شده بود اما هم اکنون ایران به عنوان نقطه درخشانی در زمین افتخار آفرینی می‌کند و ایران اسلامی و انقلابی امروز در همه عرصه‌ها حرف برای گفتن دارد.
مظفر افزود: ملت بزرگ ایران ثابت کرد که همه چیز با توپ و تانک حل نمی‌شود و اقتدار به معنای ایستادگی و نفوذناپذیری در مقابل دشمنان است.
وی خاطر نشان کرد: پیام شهدا دفاع از نظام جمهوری اسلامی و خدمت به مردم است و نباید از آرمان‌های انقلاب کوتاه بیاییم و مقام معظم رهبری را تنها بگذاریم. امیدوارم از خبر ملت ایران با اقتدار مسیر انقلاب اسلامی را ادامه می
دهد
راضی بوده باشید.

ملت ایران با اقتدار مسیر انقلاب اسلامی را ادامه می
دهد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۰ ۰۲:۳۷:۵۲