مصرف روزانه بیش از ۱۱ میلیون متر مکعب گاز در لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مصرف روزانه بیش از ۱۱ میلیون متر مکعب گاز در لرستان کرم گودرزی در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام در سخنانی با اشاره به مصرف گاز در لرستان، اظهار داشت: مصرف گاز در در ایران نسبت به کشورهای مشابه از نظر شرایط آب و هوایی، یک مصرف غیر استاندارد است.
وی، عنوان کرد: می‌طلبد که همه در مصرف این نعمت خدادادی صرفه جویی کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه دولت این صرفه جویی در مصرف گاز را از خودش شروع کرده است، گفت: در این راستا از ادارات و سازمان‌های دولتی خواسته شده که در صرفه جویی در مصرف گاز پیشتاز شوند.
گودرزی در ادامه با بیان اینکه تا کنون بیش از ۸۴ مورد از پایش های صورت گرفته، منجر به صدور اخطار برای ادارات شده است، گفت: ۴۱ مورد نیز قطع گاز ادارات را داشته‌ایم.
وی، بیان داشت: از دستگاه‌های اداری انتظار داریم که به عنوان پیشگام و پیشتاز در امر صرفه جویی کمک کنند، حتی این فرهنگ را به خانواده‌ها انتقال دهیم تا با این صرفه جویی هم شبکه گاز استان را حفظ کنیم و هم اینکه بتوانیم به هم وطنان عزیز در سایر نقاط کشور کمک کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان، گفت: روزانه بیش از ۱۱ میلیون متر مکعب گاز در استان مصرف می‌شود. امیدوارم از خبر مصرف روزانه بیش از ۱۱ میلیون متر مکعب گاز در لرستان راضی بوده باشید.

مصرف روزانه بیش از ۱۱ میلیون متر مکعب گاز در لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۹ ۰۲:۳۸:۵۱