مصدومیت ۳ چابکسوار در هفته چهارم کورس اسب دوانی پاییزه
آق‌قلا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مصدومیت ۳ چابکسوار در هفته چهارم کورس اسب دوانی پاییزه
آق‌قلا
به گزارش خبرنگار سایت احکام، هفته چهارم کورس اسب دوانی فصل پاییزه شهرستان آق قلا عصر جمعه برگزار شد و در آن تعداد ۷۶ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در هفت دور و در مسافت‌های هزار و ۱۲۰۰ متر با هم به رقابت پرداختند.
در این رقابت‌ها، یعقوب انفاس با اسب آرنا حبیب ایشان، یونس اورکلی با اسب نیو کینگ من، صادق ایمری با اسب جامائیکا، محمد امین توماج با اسب آناتیس، عبدالحلیم قبادی با اسب آلتن سای، صادق ایمری با اسب تسلا و محمد خوجملی با اسب گاگاجی به عناوین نخست دورهای هفتگانه هفته چهارم دست یافتند. صادق ایمری با کسب دو عنوان قهرمانی در دور سوم و ششم چابکسوار برتر این هفته از مسابقات بود.
در دور دوم این رقابت‌ها و در فاصله ۱۰۰ متری خط پایان، چند راس اسب با هم برخورد کردند که سبب سرنگونی و مصدوم شدن سه چابکسوار شد که به گفته عوامل اورژانس وضعیت آنها مطلوب است.
مبلغ دو میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال جوایز نقدی در این هفته از مسابقات به مالکان، مربیان و چابکسواران اسب‌های برتر اهداء شد.
گفتنی است، مسابقات اسبدوانی در گلستان هر ساله در گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود و علاقمندان بسیاری را به مجموعه‌های سوارکاری این سه شهرستان می‌کشاند امیدوارم از خبر مصدومیت ۳ چابکسوار در هفته چهارم کورس اسب دوانی پاییزه
آق‌قلا
راضی بوده باشید.

مصدومیت ۳ چابکسوار در هفته چهارم کورس اسب دوانی پاییزه
آق‌قلا  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۱ ۰۲:۴۱:۴۶