مسکو: حمله قایق انتحاری اوکراین به پل کریمه را خنثی
کردیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مسکو: حمله قایق انتحاری اوکراین به پل کریمه را خنثی
کردیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه جمعه شنبه شب از رهگیری و انهدام یک قایق نیمه شناور اوکراینی که قصد حمله تروریستی به پل کریمه را داشت، خبر داد.
وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه‌ای جمعه شب اعلام کرد که ارتش روسیه در یک عملیات موفقیت آمیز، یک قایق انتحاری بدون سرنشین ارتش اوکراین پیش از اجرای عملیات تروریستی خود در مجاور پل کریمه را رهگیری و منهدم کرد.
در همین راستا، خبرگزاری اسپوتنیک از اختلال ترافیک و توقف موقت تردد خودروهای عبوری از روی پل کریمه شامگاه جمعه خبر داد.
واحد اطلاع رسانی مرکز فرماندهی عملیات‌های ارتش روسیه در تلگرام از شهروندان روسی که بر فراز پل کریمه مستقر هستند خواستار حفظ آرامش و خونسردی و پایبندی به فرامین نیروهای امنیتی حاضر در نزدیکی محل وقوع حمله تروریستی در اطراف پل کریمه شد.
در همین ارتباط، وزارت دفاع روسیه در ساعاتی پیش نیز با انتشار بیانیه‌ای از رهگیری و خنثی سازی یک پهپاد انتحاری بر فراز استان بلگورود روسیه در نوار مرزی با اوکراین خبر داد.
پنجشنبه گذشته نیز پدافند هوایی روسیه از انهدام و رهگیری پهپادهای رزمی کی‌یف در ۷ نقطه از مناطق مختلف روسیه از جمله حمله بی حاصل به فرودگاه بین‌المللی بیسکوف روسیه خبر داد.
به گزارش رسانه‌های روسیه، ارتش اوکراین پس از ناکامی در اجرای ضد حملات خود علیه روسیه و متحمل شدن تلفات بالای نظامی، هفته‌های گذشته حملات پهپادی گسترده اما بی‌حاصلی را علیه روسیه تدارک دید. امیدوارم از خبر مسکو: حمله قایق انتحاری اوکراین به پل کریمه را خنثی
کردیم
راضی بوده باشید.

مسکو: حمله قایق انتحاری اوکراین به پل کریمه را خنثی
کردیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۲ ۰۲:۳۶:۳۵