مراسم چهلم شهید حسن مختارزاده در حرم حضرت معصومه (س)برگزار
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم چهلم شهید حسن مختارزاده در حرم حضرت معصومه (س)برگزار
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم چهلمین روز شهادت روز شهادت طلبه بسیجی و شهید مدافع امنیت «حسن مختارزاده» شامگاه پنجشنبه ۲۹ دی ماه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.
در این مراسم آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری عضو مجلس خبرگان رهبری سخنرانی و مهدی حیدرزاده مداحی می‌کند.
طلبه بسیجی فعال یگان فاتحین استان قم که به صورت خودجوش از سال ۹۸ به عنوان بسیجی همکار در گردان ۶۰۲ یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه محمد رسول الله تهران نیز فعالیت داشته است، در مأموریت آرام‌سازی اغتشاشات تهران مصدوم شد و پس از ۲۲ روز بستری در کما در روز ۱۹ آذر ماه به مقام والای شهادت نائل آمد.
این شهید روز ۲۶ آبان همراه با برادرش در حال بازگشت از مأموریت آرام سازی در اتوبان حکیم غرب به شرق، ابتدای ۳۵ متری گلستان بوده است که بر اثر روغن و گازوئیل ریخته شده توسط اغتشاشگران در مسیر حرکت کاروان موتوری بسیج، دچار سانحه می‌شود و زمین می‌خورد و یک خودرو از روی بدن وی گذر می‌کند و متواری می‌شود.
این شهید بسیجی متولد سال ۱۳۸۰، طلبه پایه ۶ مدرسه علمیه عترت قم و از بسیجیان فعال یگان فاتحین سپاه استان قم بوده است که برای جلوگیری از آسیب رساندن اغتشاشگران به اموال عمومی و حفظ امنیت مردم استان نیز نقش پر رنگی داشته است، همچنین این شهید والامقام در ماه‌های گذشته برای تأمین امنیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) به صورت داوطلبانه فعالیت داشته است. امیدوارم از خبر مراسم چهلم شهید حسن مختارزاده در حرم حضرت معصومه (س)برگزار
می‌شود
راضی بوده باشید.

مراسم چهلم شهید حسن مختارزاده در حرم حضرت معصومه (س)برگزار
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۹ ۰۲:۳۸:۵۱