مراسم استقبال از شهید گمنام در آبدان برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم استقبال از شهید گمنام در آبدان برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام محمود کارگر امام جمعه آبدان عصر سه شنبه در حاشیه مراسم استقبال از شهید گمنام در آبدان اظهار داشت: شهدای گمنام به موقع آمدند و این شهدا برای ما پیام دارند.
وی با اشاره به وصیت نامه شهدا افزود: شهدا در وصیت نامه خود تاکید بسیار زیادی را برای دفاع از ولایت و حاکمیت اسلامی و حجاب داشتند و این موضوعات از توصیه‌های مشترک تمام وصیت نامه شهدا است.

کارگر افزود: عده‌ای ولایت و همچنین حجاب را مورد هدف قرار داده‌اند و این شهدا آمدند تا بار دیگر فریاد لبیک یا خامنه ای سر دهند.
امام جمعه آبدان یادآور شد: دشمنان نمی‌توانند این شهدا را از دانش آموزان جدا کنند و دشمنان نمی‌توانند با عریان کردن خود در دل کشورهای دیگر کشور ایران اسلامی را به چالش بکشید اما ما با شهدا هستیم.
کارگر با تاکید بر اینکه راه شهدا خاموش شدنی نیست گفت: خانواده‌ها، ایثارگران، جانبازان و جوانانی که امروز سینه‌های خود را سپر کردید تا از کیان انقلاب و اسلام دفاع کنید این مرزها به دستان این شهدا در عالم برافراشته شده است.

امام جمعه آبدان تصریح کرد: تا آخرین قطره خون از این نظام و انقلاب و ولایت دفاع خواهیم کرد و امروزه همه مردم ما مدافعان این انقلاب و همچنین مدافع این نظام و رهبری و شهدا هستند و کور شود آن کسی که عظمت جوانان ما را نخواهید دید. امیدوارم از خبر مراسم استقبال از شهید گمنام در آبدان برگزار شد راضی بوده باشید.

مراسم استقبال از شهید گمنام در آبدان برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۱ ۰۲:۳۹:۳۷