«محتشمی» رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای یزد شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر «محتشمی» رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای یزد شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، استاندار یزد روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد ضمن قدردانی از فعالیت ها و اقدامات رئیس سابق این دانشگاه اظهار داشت: ایشان در دوران تصدی مسئولیت با اخلاقمداری، صبوری و پیگیری های مجدانه مسائل مربوط به دانشگاه را پیگیری و اقدامات خوبی را سامان و به ثمر رساند.
سایت احکامان فاطمی با بیان اینکه عندلیب همچنان در دانشگاه حضور خواهد داشت، بیان کرد: مدیریت جدید دانشگاه و دانشجویان به طور قطع از تجربیات و توان علمی وی استفاده خواهند کرد.
وی، سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه ای استان را معلمی نام آشنا و خوشنام، استادی مبرز و برجسته، چهره ای آشنا در فعالیت های قرآنی و فردی صاحب جایگاه بین المللی در فعالیت های ورزشی دانست و افزود: بی شک با حضور دکتر محتشمی مسیر موفق گذشته تدوام یافته و شاهد خلاقیت ها، نوآوری ها و تحولات چشمگیری خواهیم بود.
فاطمی در بخش دیگری از سخنان خود دانشگاه فنی و حرفه ای را یکی از دانشگاه های مهم استان و کشور برشمرد و عنوان کرد: برجسته ترین ویژگی این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها، ورود تمامی دانشجویان فارغ التحصیل به بازار کار است.
وی با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه ای نقش ویژه ای در توسعه کارآفرینی و اشتغال دارد، گفت: برخود لازم می دانیم که حداکثر حمایت و مساعدت مادی و معنوی را از فعالیت ها و برنامه های این دانشگاه داشته باشیم‌.
استاندار یزد تاکید کرد: در تلاشیم با مشارکت و تعامل با دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، زیرساخت های دانشگاه فنی و حرفه ای استان تقویت و فعالیت های آموزشی، پژوهشی و کارگاهی توسعه یابد.
در این مراسم از خدمات داود عندلیب اردکانی تجلیل و احمد محتشمی به عنوان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد منصوب شد. امیدوارم از خبر «محتشمی» رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای یزد شد راضی بوده باشید.

«محتشمی» رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای یزد شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۹ ۰۲:۴۰:۳۱