قسام: روزهای بسیار سخت‌تری در انتظار اشغالگران است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قسام: روزهای بسیار سخت‌تری در انتظار اشغالگران است به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، گردان‌های شهید «عزالدین قسام»، شاخه نظامی جنبش حماس پیروزی دلاورانه مقاومت فلسطین و ساکنان جنین بر دشمن صهیونیستی را تبریک گفت و تاکید کرد که جنین شکست ناپذیر است و هر بار قوی‌تر از گذشته به میدان بازخواهد گشت.
این گردان‌ها روز چهارشنبه در بیانیه‌ای تاکید کرد که جنین و دیگر شهرهای کرانه باختری قدرتمند از گذشته کانونی برای وارد کردن ضربات سخت و دردناک به دشمن خواهند بود.
قسام عنوان کرد: «رژیم اشغالگر که دست از پا درازتر مجبور به فرار از جنین شد، جز شکست و خفت و خواری به هیچ دستاوردی نرسید و گذر زمان ثابت خواهد کرد که سران این رژیم در محاسبات خود کاملاً به اشتباه رفتند.»
قسام تاکید کرد که اردوگاه جنین و دلاورمردان مقاومت درسی سخت و فراموش نشدنی به دشمن اشغالگر دادند و آنچه در آینده انتظار این رژیم را می‌کشد، به مراتب سخت‌تر و دردناک‌تر خواهد بود.
پیش از این نیز، یک عضو گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس در پی عقب‌نشینی مفتضحانه نظامیان صهیونیست از جنین، تاکید کرد: مبارزان مقاومت از گردان‌های قدس، شهدای الاقصی و قسام در جنین، از مسافت صفر با نظامیان صهیونیست درگیر شدند و آنها را مجبور به عقب‌نشینی کردند.
وی عنوان کرد که صهیونیست‌ها در تلاش برای محاصره مبارزان مقاومت و بازداشت گسترده آنها بودند اما خوشبختانه در این حملات، هیچ‌کدام از مبارزان مقاومت به اسارت آنها درنیامدند و عملیات صهیونیست‌ها کاملاً شکست خورد.
این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به شکست در عملیات علیه جنین عنوان کرد: در این عملیات اطلاعاتمان کافی نبود و به همه اهداف خود در جنین نرسیدیم.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به ناکامی این رژیم در تهاجم به اردوگاه جنین اذعان کرد و گفت به محض کامل شدن اطلاعات امنیتی، ارتش صهیونیستی بار دیگر دست به عملیات در اردوگاه جنین خواهد زد.
در تحولی دیگر رسانه‌های صهیونیستی از وضعیت وخیم مجروحان عملیات روز گذشته در تل‌آویو خبر دادند. رسانه‌های عبری گزارش دادند که وضعیت دو شهرک‌نشین صهیونیست در عملیات روز گذشته در تل‌آویو همچنان وخیم است.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با صدور بیانیه‌ای مسئولیت این عملیات را که از سوی یک جوان فلسطینی به نام حسین خلایله انجام شد، پذیرفته است.
روز چهارشنبه همچنین منابع عبری زبان اعلام کردند که یک خودرو در تل آویو قصد زیرگرفتن اسرائیلی‌هایی را داشت که علیه طرح اصلاحات قضائی نتانیاهو دست به تظاهرات زده بودند. امیدوارم از خبر قسام: روزهای بسیار سخت‌تری در انتظار اشغالگران است راضی بوده باشید.

قسام: روزهای بسیار سخت‌تری در انتظار اشغالگران است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۶ ۰۲:۳۹:۱۲