قدردانی حضور حماسی کرمانشاهیان در انتخابات و تبریک به رئیس
جمهور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قدردانی حضور حماسی کرمانشاهیان در انتخابات و تبریک به رئیس
جمهور
به گزارش خبرنگار سایت احکام، نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار کرمانشاه در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم شریف این استان در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری قدردانی کردند و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفتند.
متن پیام بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیمعروج ملکوتی حضرت آیت‌الله دکتر رئیسی، رئیس‌جمهور شهید، مصیبت سنگین و بزرگی برای ملت ایران و نظام اسلامی بود؛ اما به حمد الهی و با بصیرت و آگاهی ملت شهیدپرور که میراث‌دار شهیدان و ادامه‌دهنده‌ی راه شکوهمند آنان است، با وجود محدودیت زمان قانونی، حماسه‌ای کم‌نظیر در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری خلق کرد و بار دیگر ثبات و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت‌پذیری ملت قهرمان و سرافراز ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید.
ملت هوشیار ایران این بار هم بر تبلیغات وسیع بدخواهان و دشمنان ایران و تکاپوی گسترده برای تحریم انتخابات سایت احکام باطل زدند و در صحنه‌ای آزاد، شفاف و گرم طی ۲ مرحله نامزدهای موردنظر خود را انتخاب و بیش از ۵۵ میلیون رأی به صندوق‌های انتخابات ریختند.
مجموعه مجریان از جمله بیش از ۳۲ هزار نفری که انتخابات را در استان کرمانشاه برگزار کردند، با امانتداری و تلاش شبانه‌روزی از تک‌تک آرای مردم صیانت کردند و نشان دادند که جمهوری اسلامی، سلامت انتخابات را یک اولویت قطعی می‌داند.
این‌جانبان ضمن تبریک به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب و آرزوی توفیق و سربلندی ایشان در تحقق اهداف جمهوری اسلامی، رفع مشکلات عمومی به‌ویژه اقتصادی و اعتلای نام ایران، از کلیه عوامل زحمتکش اجرای این انتخابات باشکوه قدردانی می‌کنیم و سپاسگزار حضور ارزشمند و زمان‌شناسی مردم استان در دو انتخابات ۸ و ۱۵ تیرماه هستیم.
امید واثق داریم؛ رئیس جمهور منتخب، تمام توان و ظرفیت‌های کشور را با استفاده از نیروهای متدین، متعهد، انقلابی و دانشمند برای رفع مشکلات و در راستای تحقق ایرانی قوی به‌کار خواهد گرفت و به‌یاری خداوند متعال شاهد خلق صحنه‌های شوق‌انگیز هم‌دلی و انسجامی افزون برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و ترقی مادی و معنوی خواهیم بود.بعون الله و منّه و کرمه.
حبیب‌الله غفورینماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاهمحمدطیب صحراییاستاندار کرمانشاه امیدوارم از خبر قدردانی حضور حماسی کرمانشاهیان در انتخابات و تبریک به رئیس
جمهور
راضی بوده باشید.

قدردانی حضور حماسی کرمانشاهیان در انتخابات و تبریک به رئیس
جمهور  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۸ ۰۲:۳۹:۱۲