قایق دو نفره کانوی مردان ایران به سهمیه المپیک نرسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قایق دو نفره کانوی مردان ایران به سهمیه المپیک نرسید به گزارش خبرنکار سایت احکام، در ادامه رقابت‌های قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی آسیا و انتخابی قاره‌ای المپیک ۲۰۲۴ در توکیوی ژاپن، صبح امروز جمعه ۳۱ فروردین ماه تیم دو نفره کانوی مردان ایران که به فینال مسابقات راه یافته بود به مصاف رقبا رفت و با عنوان پنجمی به کار خود پایان داد.
عادل مجللی و کیا اسکندانی در فینال کانوی ۵۰۰ متر مردان در رقابت با حریفانی از فیلیپین، ژاپن، تایلند، ازبکستان، قزاقستان، هند، چین‌تایپه و کره با زمان ۱:۴۹.۰۷۶ دقیقه به عنوان قایق پنجم از خط عبور کردند.
در این رقابت نمایندگان قزاقستان، ژاپن و ازبکستان اول تا سوم شدند. قایق دو نفره کانوی مردان با کسب عنوان پنجمی شانس دریافت سهمیه المپیک پاریس را از دست داد. تنها قایق نخست این ماده می‌توانست سهمیه بازی‌های المپیک را دریافت کند.
تیم قایقرانی آب‌های آرام با ۶ ورزشکار و ۴ مربی در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک حضور دارد.
در ادامه رقابت‌های امروز علی آقا میرزایی المپین دوره قبل ایران ددر فینال ماده ۲۰۰ کایاک شرکت خواهد کرد. این ماده در المپیک پاریس برگزار نخواهد شد. امیدوارم از خبر قایق دو نفره کانوی مردان ایران به سهمیه المپیک نرسید راضی بوده باشید.

قایق دو نفره کانوی مردان ایران به سهمیه المپیک نرسید  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۹ ۰۲:۳۷:۳۴