فیلمسازان ۱۳ شهر در اردبیل اردو زدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فیلمسازان ۱۳ شهر در اردبیل اردو زدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، عبدالله بحرالعلومی شامگاه جمعه در آئین افتتاح سومین اردوی فیلمسازی انجمن سینمای جوان ایران – استان اردبیل اظهار کرد: این اردو با مشارکت دستگاه‌های مختلف از امروز آغاز شد و تا ۱۷ دی ماه ادامه خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره سه فیلمساز مطرح ملی و ۱۵ فیلمساز برگزیده به همراه ساخت سه فیلم کوتاه مشارکت کرده تا شاهد تولید آثار ارزنده در قالب ژانرهای کمدی، پلیسی، معمایی و ملودرام باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: در این اردوی یک هفته‌ای فیلمسازان و هنرجویان شعار از ایده تا عمل را شکل داده و براساس سناریو و طرح اولیه تولید فیلم کوتاه را انجام می‌دهند.
بحرالعلومی ادامه داد: در این یک هفته گروه‌ها و اکیپ‌های فیلمساز با همراهی اساتید برجسته سه فیلم تولید کرده و در آئین اختتامیه از آن رونمایی می‌شود.
وی بیان کرد: بعد از بوشهر و همدان استان اردبیل میزبان سومین رویداد در این حوزه است تا شاهد حمایت از هنرمندان و تولید آثار فاخر باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است تا با همراهی هنرمندان و اساتید برجسته فیلم‌های قابل قبولی تولید و اکران شود.
بحرالعلومی گفت: در برگزاری این رویداد مسئولان استانی یاریگر انجمن سینمای جوان بودند تا یک رویداد ارزشمند و به یاد ماندنی را شاهد باشیم. امیدوارم از خبر فیلمسازان ۱۳ شهر در اردبیل اردو زدند راضی بوده باشید.

فیلمسازان ۱۳ شهر در اردبیل اردو زدند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۳۱ ۰۲:۳۸:۴۸