فعالیت خانه‌های هلال در استان بوشهر گسترش می‌یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فعالیت خانه‌های هلال در استان بوشهر گسترش می‌یابد به گزارش خبرنگار سایت احکام، احسان ایزدپناه عصر یکشنبه در نشست با بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ دارای اهمیت بسیار بالایی برای جمعیت هلال احمر استان بوشهر است و در همین راستا اقدامات بسیار مناسبی در زمینه استقرار این جمعیت در جزیره خارگ با کمک بخشداری ویژه خارگ به سرانجام رسیده است.
وی افزود: ‬ از‬ اهداف اصلی‬ تشکیل خانه‌های هلال و فعالیتی که در این مراکز انجام می‌شود موضوعی است که «شهروند» آن را پیگیری می‌کند، نیاز است جمعیت هلال‌احمر در همه‌جا حضور داشته باشد و این حضور به خوبی ساماندهی شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر تصریح کرد: خانه هلال جزیره خارگ در سه حوزه فعالیت داوطلبی، امداد و نجات و ‏جوانان‬ فعال خواهد شد.
ایزدپناه خاطر نشان کرد: فعالیت خانه‌های هلال در ٢٣ماده تدوین شده که‬ ترویج فرهنگ صلح و نوع‌دوستی اصول و اهداف ‏جمعیت هلال‌احمر از طریق برنامه‌های فرهنگی و آموزشی، ارتقای آگاهی‌های عمومی‬ از محور اصلی فعالیت‌ها است. امیدوارم از خبر فعالیت خانه‌های هلال در استان بوشهر گسترش می‌یابد راضی بوده باشید.

فعالیت خانه‌های هلال در استان بوشهر گسترش می‌یابد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۹ ۰۲:۳۹:۵۳