فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در استان بوشهر مطلوب است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در استان بوشهر مطلوب است به گزارش خبرنگار سایت احکام، اکبر پورات شنبه‌شب در بازدید از فعالیت‌های جمعیت هلال احمر اظهار کرد: علیرغم مأموریت‌های مجموعه هلال احمر این قبیل فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بویژه در این ایام که مقارن با ماه مبارک رمضان شده، قابل تقدیر است.
وی در بازدید از پست خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت نقش فعالیت‌های فرهنگی اظهار کرد: امسال شاهد فعالیت مؤثر سازمان‌ها در ایام نوروز به ویژه مجموعه جمعیت هلال احمر هستیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: این حجم از فعالیت در بخش‌های مختلف و مشارکت داوطلبان هلال احمر، تصویر بسیاری زیبایی از خدمت به هموطنان و مهمانان نوروزی است که مجموعه هلال احمر از چنین نعمت و افتخاری برخوردار است.
پورات در ادامه بازدید با حضور در ایستگاه سلامت جمعیت هلال احمر از نزدیک خدمات حوزه بهداشت و سلامت این مجموعه را مشاهده کرد.
گفتنی است معاون استاندار با حضور در ایستگاه بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) به این پویش ملی پیوست. امیدوارم از خبر فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در استان بوشهر مطلوب است راضی بوده باشید.

فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در استان بوشهر مطلوب است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۳۱ ۰۲:۴۰:۲۸