فرنگی پوشان نوجوان در قم اردو زدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فرنگی پوشان نوجوان در قم اردو زدند علی عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان از امروز ۲۴ دی ماه در قم آغاز شد.
سرپرست هیات کشتی استان قم با اشاره به اینکه‌ ملی پوشان تمرینات خود را در سالن کشتی شهید غلامپور قم پیگیری می کنند بیان کرد: استان قم در این اردو میزبان ۴۱ فرنگی کار نوجوان از سراسر کشور است که آنان در ۲ نوبت صبح و عصر تمرین می کنند.
عبدی با اشاره به اینکه‌ محسن سوریان به عنوان‌ سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان را در این اردو هدایت می کند گفت: تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان که در آرژانتین طی مرداد ماه سال آینده برگزار می شود آماده می کند.
وی بیان کرد: این اردو تا ۳۰ دی ماه ادامه خواهد داشت و حسین قادری در وزن ۴۸ کیلوگرم، ابوالفضل شیری در ۶۰، امیرمهدی سعیدی نوا در ۶۵ و علی میکائیلی در ۸۰ کیلوگرم از استان قم به همراه مهدی علیزاده پورنیا به عنوان مربی در این مرحله از اردوی تیم ملی حضور دارند. امیدوارم از خبر فرنگی پوشان نوجوان در قم اردو زدند راضی بوده باشید.

فرنگی پوشان نوجوان در قم اردو زدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۵ ۰۲:۳۹:۳۲