فرمانده سپاه لرستان شهادت ستوانیکم «مجتبی نعمت‌پور» را تسلیت
گفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فرمانده سپاه لرستان شهادت ستوانیکم «مجتبی نعمت‌پور» را تسلیت
گفت
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار نعمت‌الله باقری فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در پیامی شهادت ستوانیکم «مجتبی نعمت‌پور» را تبریک و تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
((وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ))
(۱۶۹ آل‌عمران)
درخت تنومند انقلاب اسلامی همواره با خون بهترین جوانان این مرزوبوم آبیاری می‌شود.
دلاورمردی که سوگند یاد کرده بود تا پای جان مدافع ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و امنیت جامعه باشد، مردانه پای عهد و پیمان خویش ایستاد و آسمانی شد.
اینجانب شهادت، شهید فدایی امنیت ستوانیکم «مجتبی نعمت‌پور» را به ساحت مقدس و نورانی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، خانواده معظم این شهید، مردم مؤمن، ولایی و شهیدپرور استان لرستان و به‌ویژه مردم شهیدپرور شهرستان سلسله و همکاران خدوم انتظامی تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم، از خداوند متعال مسئلت دارم روح پاک این شهید را با ارواح طیبه اولیا طاهرین محشور فرموده و همگان را در مسیر پیمودن راه نورانی شهیدان سرافراز، موفق و مؤید بدارد.
نیروهای جان‌برکف از هیچ تلاشی برای مقابله با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اشرار دریغ نخواهند کرد و همواره برای برقراری نظم و امنیت مردم و جامعه آماده جان‌فشانی و شهادت هستند.
علو درجات را از درگاه خداوند سبحان برای برادر شهیدم و صبر و اجر برای بیت معظم و جمیع بازماندگان مسئلت دارم.
بنابراین گزارش، شهید «نعمت‌پور» از کارکنان انتظامی خرمشهر، در عملیات تعقیب و گریز یکی از اشرار مسلح در آبادان، بر اثر اصابت گلوله مجروح که ساعتی قبل بر اثر شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد. امیدوارم از خبر فرمانده سپاه لرستان شهادت ستوانیکم «مجتبی نعمت‌پور» را تسلیت
گفت
راضی بوده باشید.

فرمانده سپاه لرستان شهادت ستوانیکم «مجتبی نعمت‌پور» را تسلیت
گفت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۲ ۰۲:۴۱:۴۸