فرمانده ارشد عرین الاسود: مجاهدان ناشناخته زیادی
داریم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فرمانده ارشد عرین الاسود: مجاهدان ناشناخته زیادی
داریم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، برنامه «ما خفی اعظم» که شامگاه جمعه از شبکه الجزیره پخش شد، به بررسی گروه‌های مقاومت فلسطین در کرانه باختری از جمله گروه عرین الاسود و گردان جنین پرداخته است.
در این برنامه که تحت عنوان خارج الحسابات پخش شد، برای اولین بار به افشای جزئیاتی از برخی عملیات‌های گروه‌های مقاومت در کرانه باختری پرداخته شده است.
در بخشی از این برنامه نیز به بررسی ابعاد پنهان رویارویی امنیتی مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی در جبهه‌های مختلف پرداخته شد.
اکرم العجوری از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی در برنامه ما خفی اعظم به بیان جزئیات تلاش برای ترور خود در دمشق در سال ۲۰۱۹ پرداخت.
او تاکید کرد که گردان جنین ده‌ها مبارز آماده و آموزش دیده را جذب کرده و گردان‌های دیگری نیز در کرانه باختری دارد.
العجوری تصریح کرد که اولویت نتانیاهو تکمیل پروژه عادی‌سازی روابط است و ارتش رژیم صهیونیستی از ورود به نبردهای گسترده و همه جانبه در منطقه عاجز و ناتوان است.
در ادامه، برنامه ما خفی اعظم به انتشار پیام مصعب آشتیه یکی از فرماندهان گروه مقاومت عرین الاسود پرداخت که از ۴ سال پیش در زندان تشکیلات خودگردان فلسطین تحت بازداشت است.
در این پیام که مخفیانه به بیرون از زندان درز پیدا کرده، آشتیه نسبت به شرایط بازجویی و وخامت حالش شکایت می‌کند و خواستار آزادی فوری از زندان تشکیلات خودگردان است.
برنامه ما خفی اعظم در ادامه گزارش داد که یک جاسوس دوگانه در جریان دیدار مخفیانه با یک افسر سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی در شهر قدس موفق شد از او تصویربرداری کرده و پس از آن به غزه بازگردد.
برنامه ما خفی اعظم از شبکه الجزیره همچنین به بررسی پیشرفت نظامی گسترده گردان جنین وابسته به گروهان‌های قدس پس از ترور جمیل العموری بنیانگذار این گروه پرداخت.
یکی از فرماندهان گروه مقاومت عرین الاسود در برنامه ما خفی اعظم در شبکه الجزیره تاکید کرد که سرویس‌های امنیتی تشکیلات خودگردان به ما پیشنهاد دادند که در مقابل امتیازات و دریافت مبالغی خود را تسلیم کنیم.
وی اظهار داشت که ما هرگز خود را تسلیم نخواهیم کرد و مجاهدان ناشناخته زیادی در کرانه باختری داریم. امیدوارم از خبر فرمانده ارشد عرین الاسود: مجاهدان ناشناخته زیادی
داریم
راضی بوده باشید.

فرمانده ارشد عرین الاسود: مجاهدان ناشناخته زیادی
داریم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۷ ۰۲:۴۳:۱۰