عملیات الخلیل پاسخ مشروع به جنایات رژیم اشغالگر بود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عملیات الخلیل پاسخ مشروع به جنایات رژیم اشغالگر بود به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین شامگاه چهارشنبه شهادت سند سمامره جوان فلسطینی را که درپی تیراندازی نظامیان صهیونیست به سمت وی در الخلیل پس از اجرای عملیات مقاومتی به شهادت رسید، تسلیت گفت.
بر اساس این گزارش، جهاد اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد: با تمام افتخار و عزت، جنبش جهاد اسلامی شهادت سند محمد سمامره از منطقه الظاهریه و مجری عملیات مقاومتی قهرمانانه در نزدیکی منطقه السموع در الخلیل را که به زخمی شدن چند صهیونیست منجر گردید، اعلام می‌کند.
جنبش جهاد اسلامی این عملیات مقاومتی را پاسخ مشروع به جنایات رژیم اشغالگر و تازه‌ترین آنها اعدام احمد ابو جنید جوان فلسطینی در نابلس و پیام وفاداری ملت فلسطین به ادامه راه مقاومت تا زمان نابودی رژیم صهیونیستی برشمرد.
جهاد اسلامی تصریح کرد: تشدید جنایات و تروریسم رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین با عزم و اراده بیشتر مقاومت مواجه خواهد شد و خون شهدا روشنگر راه به سمت آزادی خواهد بود.
جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین به خانواده این شهید فلسطینی تبریک و تسلیت گفت.
لازم به ذکر است که وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک جوان فلسطینی شامگاه روز چهارشنبه نزدیک شهرک صهیونیست نشین «حفات یهودا» در جنوب الخلیل به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسید.
این جوان فلسطینی سند محمد عثمان سمامره نام داشت و از ساکنان شهرک ظاهریه در شهر الخلیل است. این جوان فلسطینی طی عملیاتی شهادت طلبانه با سلاح سرد یک صهیونیست را مورد حمله قرار داده و به شدت مجروح کرد.
نظامیان صهیونیست به سمت این جوان فلسطینی تیراندازی کردند که در نهایت وی بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید. امیدوارم از خبر عملیات الخلیل پاسخ مشروع به جنایات رژیم اشغالگر بود راضی بوده باشید.

عملیات الخلیل پاسخ مشروع به جنایات رژیم اشغالگر بود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۲ ۰۲:۳۷:۳۸