عدالت مالیاتی سرلوحه باشد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عدالت مالیاتی سرلوحه باشد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سالار آبنوش بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیران اداره کل امور مالیاتی استان قزوین اظهار کرد: وحدت و انسجام میان هر ۴ نماینده استان برای انجام امور استان وجود دارد و هیچ بهانه ای برای انجام امور مردم وجود ندارد.
وی با اشاره به لزوم رعایت عدالت مالیاتی افزود: در حوزه مالیاتی آنچه اولویت دارد رعایت عدالت مالیاتی است که این امر یک موضوع تخصصی است و لازم است هم در دریافت مالیات اصول و شاخص ها عادلانه باشد و هم خروجی دریافت این مالیات برای مردم تبیین شود.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات زبان گویای مردم نسبت به مسئولان است و اگر این مشارکت را ارزیابی کنیم، خروجی عملکرد دستگاه ها نیز مشخص خواهد شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم کشور ما که در انتخابات اخیر این مشارکت مطلوب را رقم زدند، ارزش و جایگاهی دارند که باید برای انجام امور آنها از هیچ کوششی دریغ نکرد.
آبنوش تصریح کرد: لازم است تا زمانی از امورات مسئولان به صحبت مستقیم با مردم بگذرد تا اهداف، خدمات و دستاوردهای دستگاه ها برای مردم تبیین شود.
در این دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه متبوع، دغدغه و خدمات ارائه شده را ‌تشریح کرد. امیدوارم از خبر عدالت مالیاتی سرلوحه باشد راضی بوده باشید.

عدالت مالیاتی سرلوحه باشد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۱ ۰۲:۴۴:۴۴