ظرفیت‌های قانونی شورای آموزش و پرورش در کردستان به کار گیری
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ظرفیت‌های قانونی شورای آموزش و پرورش در کردستان به کار گیری
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اسماعیل زارعی کوشا شنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کردستان در سنندج بر به کارگیری و استخراج ظرفیت‌های موجود در قانون شوراهای آموزش و پرورش تأکید کرد.
وی افزود: بعضی بندهای بلا استفاده نظیر قانون عوارض در این قانون وجود دارد که استفاده از آنها می‌تواند در بهبود شرایط مالی و اعتباری آموزش و پرورش تأثیر گذار باشد، بنابراین ضرورت دارد که این ظرفیت‌ها کاملاً فعال شود.
زارعی کوشا خاطرنشان کرد: شرط اجرایی شدن مصوبات، بررسی دقیق آن مصوبات در کمیته‌های زیر مجموعه است تا کاملاً قابلیت اجرایی داشته باشد.
استاندار کردستان اظهار داشت: بسیاری از نخبگان کشور در همین سیستم آموزشی کشور پرورش پیدا کرده‌اند، اما عده‌ای مایل به سیاه نمایی در این زمینه هستند.
زارعی کوشا افزود: لازم است برنامه‌های پرورشی با رویکرد جدید و تولید محتواهای نو در دستور کار سیستم آموزش و پرورش قرار بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: ما باید زمینه را برای فعالیت گسترده خیرین مدرسه ساز فراهم کنیم و با برگزاری جلسات مداوم در این راستا فعالانه‌تر عمل کنیم. امیدوارم از خبر ظرفیت‌های قانونی شورای آموزش و پرورش در کردستان به کار گیری
شود
راضی بوده باشید.

ظرفیت‌های قانونی شورای آموزش و پرورش در کردستان به کار گیری
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۵ ۰۲:۴۰:۵۰