طرح جهش تولید در دیمزارهااز برنامه‌های موفق بخش کشاورزی
زنجان است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر طرح جهش تولید در دیمزارهااز برنامه‌های موفق بخش کشاورزی
زنجان است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، روح‌الله حسنی عصر چهارشنبه در آئین آغاز بهره‌برداری ساختمان پایگاه دیم شهرستان خدابنده، با اشاره به اینکه امروزه تعریف درستی از الگوی کشت نداریم، گفت: الگوی کشت سندی است که باید به آن برسیم، نه سندی که در حال اتفاق افتادن است، به همین خاطر باید واقعیت میدانی خود را در این زمینه سنجیده، اختلافات را احصا کرده و آن را از بین ببریم.
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان موضوع آموزش و ترویج در حوزه کشاورزی را یکی از ضروریات این عرصه دانست و اظهار کرد: همه اتفاقاتی که در حوزه کشاورزی به ویژه در زمینه دانش فناوری روز در این عرصه رخ می‌دهد، در راستای تسهیل در اموری است که کشاورزان با آن سر و کار دارند و کل این زنجیره در پایان منجر به تامین امنیت غذایی خواهد شد.
عباسی با یادآوری اینکه طرح جهش تولید در دیم‌زارها جزو برنامه‌های موفق سازمان جهادکشاورزی استان زنجان بوده و وقوع چنین دستاوردهایی باعث شده است تا کشاورزان با انگیزه و توان بیشتری در این زمینه ورود پیدا کنند، خاطرنشان کرد: بر همین اساس سازمان وظیفه خود می‌داند تحقق این امر را از ابتدا تا انتها پیگیری کرده و به نقطه مطلوب سوق دهد. امیدوارم از خبر طرح جهش تولید در دیمزارهااز برنامه‌های موفق بخش کشاورزی
زنجان است
راضی بوده باشید.

طرح جهش تولید در دیمزارهااز برنامه‌های موفق بخش کشاورزی
زنجان است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۵ ۰۲:۳۹:۴۱