ضرورت برنامه ریزی برای جلوگیری از آب گرفتگی معابر قم در
بارندگی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضرورت برنامه ریزی برای جلوگیری از آب گرفتگی معابر قم در
بارندگی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ غلامرضا صدفی بعد از ظهر پنجشنبه در مانور عملیات زمستانی موتوری شهرداری قم با پلیس راهور اظهار داشت: در سال‌های اخیر نقاطی از شهر قم که در زمان بارندگی‌های شدید موجب آب گرفتگی، آسیب و گره ترافیکی می‌شد شناسایی و بسیاری از آنان مرتفع شده است.
رئیس پلیس راهور استان قم بیان داشت: در برخی دیگر از معابر که دچار آب گرفتگی می‌شوند خدمات شهری در اسرع وقت به محل اعزام می‌شوند و برای تسهیل در امر ترددها تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.
وی افزود: باید برنامه ریزی های به گونه‌ای باشد که در ایام بارندگی گره ترافیکی در معابر و خیابان‌ها رخ ندهد و در این راستا می‌بایست تمهیدات لازم در این زمینه از قبل پیش بینی شود.
صدفی ادامه داد: پلیس راهور تا پایان فصل زمستان در طرح زمستانه خود به صورت شبانه روزی و با تعامل و همراهی نهادهای دیگر از جمله مدیریت شهری آماده خدمات رسانی به شهروندان است.
همکاری دستگاه‌ها برای عبور از بحران‌ها ضروی است
فرمانده انتظامی شهرستان قم نیز ابراز داشت: در سال‌های اخیر در تمامی حوادثی و بحران‌های طبیعی و اجتماعی که رخ داده شهرداری در کنار نیروی انتظامی بوده است و تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات بوجود آمده داشته است.
سرهنگ امیر مختاری تاکید کرد: همکاری و هم افزایی دستگاه‌های مختلف از جمله مجموعه مدیریت شهری با عوامل انتظامی در رویارویی با بحران‌ها و مسائل بسیار مهم است چرا که هیچ دستگاه و نهادی به تنهایی نمی‌تواند برای عبور از بحران‌هایی که ممکن است رخ دهد عمل کند و توان سایر دستگاه‌ها نیز باید به کمک بیاید. امیدوارم از خبر ضرورت برنامه ریزی برای جلوگیری از آب گرفتگی معابر قم در
بارندگی
راضی بوده باشید.

ضرورت برنامه ریزی برای جلوگیری از آب گرفتگی معابر قم در
بارندگی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۳ ۰۲:۳۸:۱۲